Aslı İşler’den Kenan Doğulu Açıklaması

Kenan Doğulu ile aşk yaşadığı iddia edilen oyuncu Aslı İşler, sosyal medya hesabından iddiaları reddeden bir açıklamada bulundu.

Kanal D ekranlarında yayınlanan 2. sayfa programında, Kenan Doğulu-Beren Saat çiftinin ayrılık nedeninin genç oyuncu Aslı İşler olduğu iddia edilmişti. Magazin gündemine bomba gibi düşen iddianın ardından, 26 yaşındaki İşler sosyal medya hesabından açıklamalarda bulunarak iddialara yanıt verdi.


Kenan Doğulu ile aşk yaşadığı iddialarını yalanlayan İşler, Instagram hikayesinden , ” Bugün adımı ve fotoğraflarımı kullanarak gerçeklik payı olmayan, ‘iddia edildi’ denilerek çıkan haberler asılsızdır” açıklamasında bulundu.

26 yaşındaki genç oyuncu aşk iddialarını reddetse de, 15 hafta önce en önden izlediği Kenan Doğulu konserini kalp emojisiyle paylaşması ise dikkatlerden kaçmadı.

ASLI İŞLER KİMDİR?

16 Ağustos 1993 İstanbul doğumlu olan Aslı İşler oyuncudur. Çok sayıda tiyatro oyununda rol alan genç oyuncu, ortaokuldan itibaren tiyatro eğitimi almaya başlamıştır. 2003 yılında Bir İstanbul Masalı dizisi ile oyunculuk kariyerine başlayan Aslı İşler’in asıl tanındığı iş Beren Saat’le birlikte rol aldığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisi olmuştur.


Şimdilerde Kenan Doğulu Beren Saat evliliğinin bitiş nedeni olarak gösterilen Aslı İşler’in bir süre önce Murat Boz’la da aşk yaşadığı iddia edilmişti.

Aslı İşler’in rol aldığı diziler:

2003 Bir İstanbul Masalı
2003 Kampüsistan
2006 Acemi Cadı
2016 Muhteşem Yüzyıl Kösem

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı