Aslı İşler Kimdir? Kaç yaşında?

Bir süredir boşanacakları söylenen Kenan Doğulu'nun Beren Saat'i Aslı İşler ile aldattığı iddiaları öne sürüldü. Peki Aslı İşler kimdir? Aslen nereli?

Doğum Tarihi: 16 Ağustos 1993


Doğum Yeri: İstanbul

Burç: Aslan

Eğitimi: Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi almıştır, Ardından Haliç Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünü kazanıp, başarıyla mezun olmuştur. Ayrıca eğitim döneminde Şahika Tekand Stüdyo Oyuncuları topluluğunda 1 yıl oyunculuk dersleri aldı

Reklam ve dizi oyunculuğu yapman İşler, kariyerinde emin adımlarla ilerliyor.Tiyatro ve oyunculuğa ilgisi, ortaokuldaki tiyatro kulübünde başlayan güzel oyuncu Aslı İşler Lady Macbeth rolünü üstlendikten sonra oyunculuk yapmaya başladı.

16 Ağustos 1993 yılında İstanbul’da doğan güzel oyuncu reklam ve dizilerde boy göstermiştir. Ortaokuldayken tiyatroya başlayan Aslı İşler Müjdat Gezen Sanat Merkezinde tiyatro eğitimi aldıktan sonra Haliç Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları bölümünden mezun olmuştur.


Eğitim gördüğü süreçte ayrıca Şahika Tekand’a ait Stüdyo Oyuncuları topluluğunda 1 sene oyunculuk dersleri almıştır.

Genç oyuncu 2016 yılında ekrana gelen ve Beren Saat’in baş rolünde oynadığı Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinin 1. ve 2. Sezonunda rol almıştır. Muhteşem Yüzyıl Kösem dizisinde de rol alan güzel oyuncunun şu sıralar Kenan Doğulu ile birlikte olduğu konuşuluyor.

Aslı İşler’in Rol Aldığı Diziler

2003 – Bir İstanbul Masalı

2003 – Kampüsistan (Konuk Oyuncu)

2006 – Acemi Cadı

2016 – Muhteşem Yüzyıl : Kösem

Daha önceleri gittiği bir gece kulübünde Murat Boz ile eğlenen ve ardından birlikte ayrılan Aslı İşler son dönemde ise ismi magazin ve medya dünyasında Kenan Doğulu ile Beren Saat’in ayrılmasını sebep oldu yönünde haberler ile gündeme gelmiştir. Ancak Aslı İşler yaptığı açıklama da böyle haberlerin asılsız olduğunu belirtmiştir. 2. Sayfa isimli program da ortaya atılan iddialar üzerine sosyal medya hesabı Instagram’dan üzerinden şu açıklamayı yapan İşler, Bugün adımı ve fotoğraflarımı kullanarak gerçeklik payı olmayan ve iddia edildi diyerek çıkan haberlerin asılsız olduğunu dile getirmiştir. Güzel oyuncunun günümüzde ise sosyal medya hesabını kapattığı görülmektedir.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı