Aslı Güler kanser mi? Aslı Güler kimdir, saçını neden kazıttı?

TikTok platformunun içerik üreticilerinden biri olan Aslı Güler kanser mi sorusuyla gündemde. Yakın bir tarihte saçlarını kazıtması ile gündeme gelen Aslı Güler’in hayatı da takipçileri tarafından araştırılmaya başladı. Konuya ilişkin açıklamalarını bir sosyal medya platformu üzerinden canlı yayın düzenleyerek takipçilerine aktardı. Aslı Güler kimdir? Aslı Güler'e neden Eskici deniyor?
Takip et
Aslı Güler kanser mi? Aslı Güler kimdir, saçını neden kazıttı?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Oyunculuk kariyeri de bulunan sosyal medya fenomeni Aslı Güler kanser mi sorusuyla araştırılıyor. Saçlarını kazıtmasıyla sevenlerini şaşırtan ve kanser iddialarının yayılmasıyla takipçilerini üzen Aslı Güler, yeniden gündemde. Tiktok platformunda yaptığı paylaşımlar ile hatırı sayılır bir takipçi sayısına ulaşan Aslı Güler’in hayranları sosyal medya fenomeni güzelin hayatı hakkında araştırma yapmaya başladılar. Peki, Aslı Güler kanser mi?

Aslı Güler kanser mi? Aslı Güler kimdir, saçını neden kazıttı?

Aslı Güler kanser mi? Aslı Güler Neden Hastanede?

Sarı ve uzun saçları olan Aslı, birden bire saçlarını kazıtarak takipçilerinin karşısına çıktı. Hastane görüntüleriyle birlikte kazınmış saçlar, akıllara kanser şüphesini getirdi. Ancak gerçek, kendi açıklamalarıyla belli oldu. Psikolojisinin bozulduğu her halinden belli olan Aslı, aslında kanser değildi. Kendi kendine saçlarını evde kestiğini ifade etti. Aslı güler hastalığı

Aslı, bir hastanenin psikiyatri servisinde tedavi görmeye devam ediyor. Psikolojik bir atak yaşadığını, anksiyete dürtü kontrol bozukluğu tanıları koyuldu. Bir süre daha yatışının devam edeceğini söyledi.

Aslı Güler Türkiye’nin en iyi hastanelerinden birinde tedavi altında olduğunu belirttikten sonra anksiyete ve dürtü kontrol bozukluğu teşhislerinin net koyulduğunu, fakat henüz hastalığının tam teşhisinin zamanla konulacağını belirtmiştir. Aslı Güler tedavi gördüğü hastaneden taburcu olduğunu bildirdi

Tedavisinin dışarıdan devam edeceğini açıklamıştır.

View this post on Instagram

A post shared by Aslı GÜLER (@asliguler)

Aslı Güler Kimdir?

Son zamanların en çok yıldızı parıldayan fenomenlerinden olan Güler’in hayranları fenomen güzel hakkında sıkı bir takibe girdiler. En çok aratılan soruların başında ise sosyal medya fenomeni güzelin yaşı yer aldı. 1998 yılında dünyaya gelen güzel 23 yaşında. Sosyal medya da yaptığı paylaşımlarıyla ve başarılı içerikleriyle gündemden düşmeyen Güler bu seferde fiziğiyle gündeme oturdu.

Sosyal medya fenomeni güzel 178cm uzunluğunda ve 65kg ağırlığında.

Bursa Uludağ Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi Siyaset Bilimi öğrencisidir. Öğrenimine şu anda devam etmektedir. Sosyal medya fenomeni Aslı Güler, ayrıca bir videosunda 23 yaşında olduğunu ifade etmektedir. Öte yandan kendisi Bursalı olduğunu belirtmiştir. Ünlü fenomenin saçlarını aniden kesmesinin ardından Aslı Güler kanser mi sorusu merak edilmişti. Fakat ünlü isim isteyerek saçlarını kazıdığını açıkladı. Aslı Güler kanser olmadığının da altını çizdi.

Aslı Güler’e neden Eskici deniyor?

Aslı Güler ve Merve Yalçın oldukça yakın arkadaştır. Aslı Güler CZN Burak ile ilişki yaşadığından beri Merve Yalçın’ın takipçileri Aslı Güler’e ”eskici” lakabını takmışlardır.

Aslı Güler kanser mi? Aslı Güler kimdir, saçını neden kazıttı?

Aslı Güler sevgilisi kim?

Aslı Güler ve Onur Elmas aşk yaşamaktadırlar.

Aslı Güler kanser mi? Aslı Güler kimdir, saçını neden kazıttı?

Aslı Güler Onur Elmas ile ayrıldı mı?

Aslı Güler ve Onur Elmas ayrıldığı iddiaları ortaya atılmıştı. Bunun üzerine Onur Elmas ”Kim dedi bunu, ben böyle bir açıklama yapmadım.” demiştir. Aslı Güler ise ”Anlık sinirle çocuklaşıp gönderi arşivleriz ama biz kolay kolay ayrılmayız.” ifadelerini kullanmıştır.

Aslı Güler kanser mi? Aslı Güler kimdir, saçını neden kazıttı? Aslı Güler kanser mi? Aslı Güler kimdir, saçını neden kazıttı?

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.