adplus-dvertising

Aslı Enver’in kızı olacak

19 Ocak 2023, 10:37 tarihinde eklendi
Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Aslı Enver, yaz başından beri aşk yaşadığı, Geçtiğimiz yaz ayları ilk kez el ele görüntülendiği iş insanı Berkin Gökbudak ile 2 ay önce sürpriz bir şekilde evlenmişti. Evlilikten kısa bir sonra hamile olduğu öğrenilen ünlü isim, son olarak sosyal medya hesabından yaptığı bir paylaşımla gündeme geldi. Ünlü ismin bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.
Takip et
Aslı Enver’in kızı olacak
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Uzun zamandır özel hayatını gözlerden uzak yaşayan oyuncu Aslı Enver, ağustos ayının başında iş insanı Berkin Gökbudak ile el ele görüntülendi. İlişkilerini gözlerden uzak yaşayan ikili, 2 ay önce sessiz sedasız evlendi. Nikahtan bir süre sonra hamile olduğu öğrenilen Enver’in bebeğinin cinsiyeti de belli oldu.

KIZ ANNESİ OLACAK

Hamileliğinin başlarında olduğu için konuyla ilgili her zaman sessiz kalmayı tercih eden 38 yaşındaki başarılı oyuncunun kız bebeği olacağı öğrenildi. Güzel oyuncunun bebeğine ne isim vereceği ise şimdiden merak konusu oldu.

“YENİ BİR DÖNEM, ÇOK KONUŞMAK İSTEMİYORUM”

Geçtiğimiz günlerde ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Aslı Enver, hamileliğiyle ilgili sorular için “Çok yeni bir dönem, çok konuşmak istemiyorum. Benim için de yeni bir dönem. Bu konuyla ilgili bana biraz zaman verirseniz daha rahat konuşabilirim o zaman. Konuşmaya çekiniyorum şu anda. İsim düşünmek için de çok erken olduğunu düşünüyorum” demişti.

Aslı Enver’in kızı olacak

Aslı Enver’in kızı olacak

38 yaşındaki ünlü isim, son olarak aktif bir şekilde kullandığı Instagram hesabından yaptığı paylaşımla gündeme geldi. 6.4 milyon takipçisi bulunan sayfasının hikayeler bölümünden bu fotoğrafı paylaşan Enver, takipçilerinden büyük ilgi gördü.

Aslı Enver’in kızı olacak

Saçlarındaki beyazlar dikkat çeken güzel oyuncu, kısa sürede sosyal medyada gündem oldu. Doğal güzelliğiyle çok sayıda övgü alan Aslı Enver’e, “Çok güzelsin” ve “Bebeğin cinsiyetini merak ediyoruz” gibi mesajlar geldi.  Ünlü isimin kız bebek sahibi olacağı öğrenildi.

Aslı Enver’in kızı olacak

Aslı Enver’in kızı olacak

Aslı Enver’in kızı olacak

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.