Aslanın Karşısında Böyle Göbek Attı!

ABD'nin New York eyaletindeki bir hayvanat bahçesinde bir kadın, aslanların yaşadığı bölgeye girip aslanın karşısında göbek attı.

ABD’nin New York eyaletinde yaşanan olayda, hayatını tehlikeye atma pahasına aslanların yaşadığı alana giren bir kadın, aslanın karşısında dans edip dikkatini üzerine çekmeye çalıştı.


Bronx Hayvanat Bahçesi’nde gerçekleşen olayda, bir kadın emniyet bariyerlerinden atlayarak, aslanların yaşadığı alana girdi. Daha sonra bir aslanla karşı karşıya kalan kadın, aslanın dikkatini çekebilmek için çeşitli hareketler yaptı ve dans etti. Bir süre aslana el sallayan ve dans eden kadın, daha sonra bariyerlerden çıkış yaptı.

“CEZALANDIRILMASINI İSTİYORUZ”

Aslanın tepkisizce kadını seyretmesi ve saldırmaması sosyal medyada oldukça dikkat çekti. Hayvanat bahçesi yetkilileri, bariyerlerin aşılmasına asla izin vermediklerini, olayın çok kötü sonuçlar doğurabileceğini söyledi. Yetkili, bariyerlerin hem insanları hem de hayvanları korumak için yapıldığını ekledi ve “Kadının bulunmasını ve cezalandırılmasını istiyoruz” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı