Aşkın Kapışmak, Hayata Otizmli Çocukla Tutundu

Ünlü Yazar Aşkın Kapışmak, babasından gördüğü şiddet nedeniyle ölmek veya öldürmek tehlikesiyle yaşadığını, intihar etmeyi bile düşündüğünü ama bu durumdan otizmli bir çocuk sayesinde kurtularak hayata tutunduğunu söyledi.

Aşkın Kapışmak son oyunuyla birlikte, Sahne Maslak’ta sevenleriyle buluştu. Aşkın Kapışmak, hayatının sıkıntılı günlerini anlattı. Babası tarafından sürekli şiddet gördüğünü, evlerinde masaların ayaklarının olmadığını çünkü o ayaklarla kendilerini dövdüğünü söyledi. ”Öyle bir durumdaydım ki ya öldürecektim ya ölecektim. İntihar etmeyi bile düşündüm. Çok zor günlerdi. Babam beni hala tehdit ediyor. Çok kötü günler yaşadım ama güçlü oldum, hayata tutundum. Bu da otizmli bir çocuk sayesinde oldu.” dedi.


AŞKIN KAPIŞMAK ”İNTİHAR ETMEYİ BİLE DÜŞÜNDÜM”

Yaşadığı kötü günlerin, üstesinden gelmeyi başaran Kapışmak, hayatını zor günlerden aldığı dersler sonrasında çok çalışarak inşa ettiğini ve otizmli bir çocuğa ders vermek isterken, otizmli çocuktan çok şey öğrendiğini ve hayata böyle tutunduğunu söyledi.

Mucizeyi gerçekleştirip hayata daha güçlü sarılan ve üretmeye devam eden, Aşkın Kapışmak, beyaz perdede de eser vermek istediğini söyledi.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı