Aşk Tesadüfleri Sever, Bekletmeyi Değil

''Aşk Tesadüfleri Sever 2'' filminin ekibi, çekimlerin bitişini kutlamak amacıyla bir partide toplandı. Partiye 2 saat gecikmeyle katılan Nesrin Cavadzade, oyuncuların tepki göstermesine neden olurken Zuhal Olcay partiyi terk etti.

İpek ve Ömer Faruk Sorak çiftinin yönetmen koltuğunda oturduğu Aşk Tesadüfleri Sever 2 Filmi’nin çekimleri tamamlandı. Çekimlerin bitmesiyle birlikte dizi ekibi şerefine bir parti tertip edildi. Basın mensuplarının da katıldığı partide büyük bir kriz yaşandı.


YÖNETMEN, NESRİN CAVADZADE’YE SİTEM ETTİ

Filmin yönetmen koltuğunda oturan Ömer Faruk Sorak, partiye 2 saat geç kalan ve herkesi mağdur eden başrol oyuncusu Nesrin Cavadzade’ye sitem etti. Partide dizi kadrosundaki oyuncular, Cavadzade’nin geç kalmasını sorumsuzluk olarak yorumladı.

ZUHAL OLCAY PARTİYİ TERK ETTİ

Film kadrosunda olan ve partide 2 saat boyunca Nesrin Cavadzade’yi beklemek zorunda kalan Zuhal Olcay partiyi terk etti. Film ekibinin kendisini kapıdan çevirmesi üzerine içeriye tekrar dönen Olcay, basın mensuplarına 3 dakikalık bir konuşma yaptıktan sonra tekrar partiden ayrıldı.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı