Aşk Dolu Paylaşımlardan Aile Katliamına!

Henüz 4 aydır evli olan astsubay eşi ile eşinin babasını öldürdü, annesini ise ağır yaraladı. Geriye katil damadın 3 ay önce paylaştığı ve altına “Seninle bir ömür” yazdığı fotoğrafı kaldı.

Adana’da, cinnet getiren 4 aylık evli astsubay aile katliamı yaptı. Eşi ile kayınpederinin evine giden astsubay Ertuğrul G., henüz bilinmeyen bir sebeple, eşinin ailesi ile tartışmaya başladı. Tartışmanın büyümesi üzerine silahına sarılan astsubay, eşi ile babasını öldürüp annesini ise ağır yaraladı. Komşuların haber vermesi üzerine olay yerine gelen polis ve sağlık ekipleri gördükleri manzara karşısında dehşete düşerken katil damat polis merkezine giderek teslim oldu.

Yaşanan bu katliamın ardında ise çiftin sosyal medya hesaplarında yaptıkları paylaşımları kaldı. Damat Ertuğrul G. henüz 3 ay önce, öldürdüğü eşi Büşra ile yemek yerkenki fotoğraflarını paylaşmış ve altına “Seninle bir ömür” notunu düşmüştü. Birbirilerini severek evlendikleri yaptıkları her paylaşımdan belli olan çiftin neden böyle bir sona sürüklendiği ise merak konusu. Yaptıkları her paylaşımın altına onlarca olumlu yorum alan çiftin fotoğraflarına şimdi ise “Allah rahmet eylesin” yazılıyor.

KAYINVALİDENİN İFADESİ ÖNEMLİ

Tutuklanarak cezaevine gönderilen astsubayın, verdiği ilk ifadesinde pişman olduğunu söylediği öğrenilirken polis olayı tüm detayları ile araştırmaya başladı. Ağır yaralı kayınvalidenin kurtulması durumunda vereceği ifade ise soruşturmanın seyrini belirleyecek.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı