Aşısını yaptıran Ezgi Mola koronavirüse yakalandı!

Masumlar Apartmanı’nda Safiye karakterini canlandıran meşhur oyuncu Ezgi Mola koronavirüse yakalandı. Testlerinden kimilerinin pozitif kimilerinin ise negatif çıktığını belirten Mola, “İki aşımı da yaptırdığım için en ufak bir semptom göstermeden geçiriyorum. İyi ki iki aşımı da yaptırmışım” şeklinde konuştu.
Takip et
Aşısını yaptıran Ezgi Mola koronavirüse yakalandı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Masumlar Apartmanı’nda Safiye karakterini canlandıran meşhur oyuncu Ezgi Mola koronavirüse yakalandığını duyurdu. Yaz döneminde Cem Yılmaz’ın Netflix için çektiği Erşan Kuneri dizisinde rol alan başarılı oyuncunun test neticesi pozitif çıktı.

Mola’nın testinin pozitif çıkmasının sonrasında yakın arkadaşları panik oldu ve test yaptırmaya koştu. Hastalığı hafif atlattığını söyleyen meşhur oyuncu, son vaziyetiyle alakalı sosyal medya hesabı üstünden açıklama yaptı.

“İYİ Kİ İKİ AŞIMI DA YAPTIRMIŞIM”

Ezgi Mola, “Arkadaşlar, temasım olduğu için kendimi karantinaya aldım. 7 defa test oldum, testlerimin kimileri pozitif, kimileri ise negatif. Dolayısıyla bu risk vaziyeti devam ettiği için de devamlı negatif çıkana kadar ben testlerime devam edeceğim. İki doz aşı olmamın etkisiyle en ufak bir semptom göstermiyorum. İyi ki iki aşımı da yaptırmışım” ifadelerini kullandı.

“LÜTFEN AŞI OLUN”

Meşhur oyuncu, “Ne yazık ki yoğun bakımda ünitesine bulunan hastalarının yüzde 90’ının aşısı yok. Lütfen siz de aşınızı yaptırın.” sözleriyle aşı olma çağırısında bulundu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.