Aşiret Kızının Fotoğrafını Paylaşınca Canından Oldu

Erzurum’da yaşayan Şahin Erhan, aynı aşirete mensup olan Filiz Erhan ile ilişki yaşamaya başladı. Kızın abileri genç aşığa “Kardeşimizden uzak dur” deyince sevgilisi ile fotoğrafını Facebook’a yükledi. Talihsiz gencin bu hamlesi sonunu hazırladı.

Erzurum’da korkunç bir cinayet işlendi. Kardeşleri ile ilişki yaşamasını istemedikleri genci sokakta gören 2 ağabey pompalı tüfekle dehşet saçtı.

SEVGİLİSİNİN EVİNİ KURŞUNLADI

Olay Karaçoban’da yaşandı. 23 yaşındaki Şahin Erhan isimli genç, aynı aşirete mensup olan Filiz Erhan’a aşık oldu. Genç kız da Şahin’e karşılık verince ilişki yaşamaya ve evlenmeye karar veren çiftin birlikte olması olay oldu. Genç kızın abileri bu evliliğe karşı çıktı ve Şahin Erhan’ı “Kardeşimizden uzak dur” diye uyardı. Bunun üzerine sevgilisi ile çektirdiği fotoğrafı Facebook’a yükleyen Şahin Erhan sonunu hazırladı. Genç kızın abileri ile tartışan Şahin Erhan bu kez sevgilisinin evini kurşunladı.

MASKE TAKIP VURDULAR

İki sene önce yaşanan bu olayın ardından Erzurum’dan ayrılan Şahin Erhan geçtiğimiz günlerde memleketine geri döndü. Bunu haber alan abiler yüzlerine maske takıp genç adama pusu kurdu. Bir sokakta Şahin Erhan’ı sıkıştıran saldırganlar genç adama pompalı tüfekle kurşun yağdırdı. Şahin Erhan olay yerinde feci şekilde can verirken operasyon başlatan güvenlik güçleri saldırgan abileri kıskıvrak yakaladı.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı