Aşı olan Tuğçe hemşire ikinci kez “koronavirüse yakalandım” dedi!

Twitter ve İnstagram hesaplarından daha öncede koronavirüse yakalandığını söyleyen Tuğçe hemşire aşılarını olmasına rağmen tekrar virüsün bulaştığını anlatan bir paylaşımda bulundu. Paylaşım kısa süre içerisinde birçok sosyal mecrada yoğun ilgi gördü.
Takip et
Aşı olan Tuğçe hemşire ikinci kez “koronavirüse yakalandım” dedi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

25 Şubat tarihinde rahatsızlandığını söyleyen Tuğçe hemşire ikinci doz aşısını olmasına rağmen baş ağrısı ve boğaz ağrısı şikayetleri yaşadığını belirtti. Hemşire olmasından dolayı öncelikli aşı planlaması kapsamında aşı olduğunu söyleyen Tuğçe hemşire aşının koronavirüsü engellemediğini ve sadece ölüm riskini azalttığını iddia etti. 18 Şubat tarihinde son doz aşısını vurularak aşı sürecini tamamladığını belirten Tuğçe hemşire 7 gün sonra başlayan rahatsızlıkları sebebiyle koronavirüs testi yaptırdığını ve testlerin pozitif çıktığını belirtti.

Koronavirüs rahatsızlığını ilk defa geçirmediğini belirten hemşire daha önce Ekim ve Kasım aylarında da virüse yakalandığını ifade etti. Şuan yaşadığı rahatsızlıklarında aynı olduğunu belirten Tuğçe hemşire her ihtimale karşı ikinci kez koronavirüs testi yaptırdığını ve sonuçları beklediğini söylerken vatandaşları aşı konusunda biran önce aşılarını vurulmaya davet etti. Aşının virüsün bulaşmasını engellemediğini düşünen hemşire hastalığın hafif atlatılmasında büyük rolü olduğunu düşündüğünü ifade etti.

View this post on Instagram

A post shared by Tuğçe (@2ceguner)

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.