Aşı karşıtı vaiz koronavirüs sebebiyle öldü!

ABD'de aşı karşıtlığı ile bilinen ünlü TV yazarı ve vaiz Marcus Lamb, koronavirüs ile mücadelesini kaybederek hayatını kaybetti.
Takip et
Aşı karşıtı vaiz koronavirüs sebebiyle öldü!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ABD’de aşı karşıtlığı ile bilinen Daystar’ın kurucusu, TV yazarı ve vaiz Marcus Lamb koronavirüse yakalandıktan sonra kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi.

Daystar’ın Facebook’ta yayınlanan programında eşi Joni Lamb, kocasının ölümünü doğruladı. Joni, eşinin şeker hastası olduğunu ve oksijen seviyesi düştükten sonra hastaneye kaldırıldığını belirtti.

Lamb’in aylardır kendisini takip edenlere de önerdiği alternatif tedavileri denediği fakat iyileşemediği gün yüzüne çıktı.

DÜNYANIN EN BÜYÜK HRISTİYAN AĞLARINDAN BİRİNİN SAHİBİ

Televizyon yazarı ve meşhur vaiz Marcus Lamb 1997’de Hristiyan televizyon ağı ‘Daystar Television Network’ü kurdu. Ağ, ABD’de 108 milyondan fazla haneye ve dünya çapında 2 milyardan fazla kişiye ulaşarak dünyanın en büyük Hıristiyan ağlarından biri haline geldi.

‘AŞI GERÇEK DEĞİL’ DEMİŞTİ

Lamb, pandeminin başlamasından sonra kendi programında sık sık Kovid-19 aşılarına karşı çıkan açıklamalar yapıyordu.

Meşhur vaiz bu senenin başlarında, Aşı Karşıtı eylemciler Robert F. Kennedy Jr. ve Del Bigtree’nin yer aldığı bir bölümde Covid-19 aşısının “gerçek bir aşı” olmadığını, yalnızca “tehlikeli bir deneysel atış” olduğunu belirtmişti. Lamb sık sık aşıların insanlarda nörolojik problemlere ve ölümlere yol açtığını iddia ediyordu.

OĞLU: BABAM DÜŞMANI YENMEK İÇİN HER ŞEYİ YAPIYOR

Marcus Lamb’in oğlu Jonathan Lamb, 23 Kasım’da aşı karşıtı bir gösteriye ev sahipliği yaptığı esnada babasının Kovid-19 teşhisini “düşmanın manevi saldırısı” olarak nitelendirdi ve “Babam düşmanı alt etmek için elinden gelen her şeyi yapıyor” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.