Asfalt ile Birlikte Konfor ve Huzur da Geliyor!

Ordu'nun mahallelerinde, ulaşımı daha kolay ve konforlu hale getirecek asfalt çalışmaları hız kazandı.
Asfalt ile Birlikte Konfor ve Huzur da Geliyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ordu Büyükşehir Belediyesi önderliğinde yol seferberliği hız kazandı. Başkan Mehmet Hilmi Güler çalışmaları yakından takip etti. Güler, mahallelerin medeniyet ile buluştuğunu söyledi.

Belediyeye bağlı Ulaşım Dairesi Başkanlığı görevlileri mahallelerde asfalt seferberliğine omuz verdi. Mahallelerde asfaltlama işlemleri yapan görevliler, Çakırlı ve Armutlu mahallelerini Perşembe Yaylası’na bağlayan güzergahta, asfaltlama işlemi gerçekleştirdi. İlçelerden mahallelere giden yollarına yoğun bir mesai harcadıklarını söyleyen Başkan Güler, asfalt mevsimini en iyi şekilde değerlendirmek istediklerinin altını çizdi.

5 MAHALLE YOLU ASFALTLA BULUŞACAK

Standartların ve konforun yükseldiği yollarla, halkın çıkarları için çalıştıklarını belirten Güler, mahalleleri sathi asfaltla donatmanın huzurunu yaşadığını anlattı. Özellikle şehrin en önemli mahallelerinden ikisi toplam 7 kilometre asfaltla buluştu. Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler yeni yolların, tüm mahalle sakinlerine ve Ordululara hayırlı uğurlu olmasını dileyen bir mesaj yayınladı. Hem sathi hem de sıcak asfaltla buluşan Ordulular, günlük hayatlarında artacak olan konfordan memnun. Bunun yanında asfalt ile birlikte bölge ticareti de hız kazanacak. Eğitimin bir vazgeçilmezi olan ulaşım da güçlenmiş olacak.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.