adplus-dvertising

Asansörde kaldılar, önce kahkaha atıp sonra küfür yağdırdılar

Aksaray’da bir iş merkezinin asansöründe 2. katta mahsur kalan 3’ü kadın 4 genç kurtarılma esnasında asansör kabini içinde önce kahkahalar atıp telefonla birbirlerini görüntüledi, sonra imdat çağlıklarıyla hem yardım istedi hem de küfürler yağdırdı.
Takip et
Asansörde kaldılar, önce kahkaha atıp sonra küfür yağdırdılar
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, Hacı Hasanlı Mahallesi, Gündoğdu Caddesi üstünde bulunan Muzaffer Çakır İş Merkezi 2. katında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, iş merkezinde çalışan 3’ü kadın 4 kişi iş hanından çıkıp evlerine gitmek istedi. 3. kattan bindikleri asansör 2. Kata geldiğinde aniden durdu ve kapıları açılmadı. Bunun üstüne 4 genç 112 Acil Çağrı Merkezini arayarak yardım istedi.

İhbar üstüne olay yerine Aksaray Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekiplerinin kısa zamanda olay yerine gelmesinin sonrasında 4 genci kurtarma çalışması başladı. Teknik taktiklerle asansörü açmaya çalışan itfaiye ekipleri uzun uğraşlar verse de asansörün kapısı açılmadı. Asansörde kalan 4 genç ilk önce eğlenceli buldukları çalışma esnasında mahsur kaldıkları kabin içinde kahkahalar atarak cep telefonu ile birbirlerinin görüntüledi.

Kapının açılmaması üstüne itfaiye ekipleri kapıyı açmak için ayırıcı makinesiyle açmak istedi. Bunun üstüne bina yöneticisi kapının kırılmaması gerektiğini söyleyerek çalışmaya engel oldu. Bu sebeple hiçbir şey yapamayan itfaiye erleri asansördeki gençlere teselli olmaya çalıştı. Kahkahalar atarak asansör kabininde sanki eğlenen gençler olayın ciddiyetini anlayınca bu defa “İmdat” çığlıklarıyla küfürler yağdırmaya başladı.

Hem yardım isteyen hem de asansör içinde küfreden gençlerin kurtarılması için asansör şirketinin servis ekibi çağırıldı. Kapının kırılmaması üstüne sinirlenen gençler etrafa küfürler yağdırarak, “Kırın kapıyı” diyerek bağırdı. Bir süre sonra iş merkezine gelen asansör servis görevlileri kısa süren çalışmayla 4 genci de kabinden çıkardı.
Asansör servis görevlisi kapının elektronik kartının geçmiş günlerde yandığını ve yenisi katıldığını söyleyerek asansörün tekrardan bakıma alınması gerektiğini belirtti.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.