Arzu Bora kimdir, nerelidir? Arzu Bora hakkında merak edilenler

Son zamanlarda TV8’de yayınlanan Paylaş Benimle programı oldukça çok gündem olmaya başladı. Birçok kişinin merak ettiği programa katılan Arzu Bora insanların oldukça çok dikkatini çekti. Birçok insan internette Arzu Bora’nın kim olduğunu araştırıyor. Peki Arzu Bora kimdir?
Takip et
Arzu Bora kimdir, nerelidir? Arzu Bora hakkında merak edilenler
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kırmızı Oda dizisinin  birçok insan tarafından izlenmesinden sonra televizyon kanalları bu tarz psikolojik programlar ortaya çıkarmaya başladı. Oldukça çok ilgi duyan bu programlardan bir tanesi de TV8’de yayınlanan Paylaş Benimle programı oldu. Program son zamanlarda oldukça çok dikkat çekiyor.

Programın 5. bölümünde yer alan Arzu Bora ise internette oldukça fazla araştırılıyor. İnsanlar Arzu Bora’nın kim olduğunu merak ediyor. Çocukluğu boyunca annesini görmeyen Arzu Bora, abisi ve babası ile yaşadığı evde yangın çıkması sonucunda sokakta yaşamaya başlıyorlar.

Arzu Bora kimdir, nerelidir? Arzu Bora hakkında merak edilenler

Bunun ardından bir süre sonra kardeşleri ile birlikte yetiştirme yurduna alınıyor. 3.5 yaşından beri yetiştirme yurdunda yaşayan Arzu Bora, aynı zamanda YouTube’da Katarsis isimli programa da katılmıştır.

Katarsis X-TRA’ da bu hafta Gökhan Çınar’ın konuğu Arzu Bora. Erken çocukluk döneminde annesi tarafından terk edilen, babası ve kardeşleriyle yaşarken ailesinin ekonomik zorlukları nedeniyle yetiştirme yurduna verilen Arzu hikayesini bizimle paylaşıyor. Çocukluğunda yaşadığı ekmek kulübesini, ailesiyle ilk anılarını, yurda gidiş dönemini, farklı yurtlarda yaşadıklarını ve büyüme hikayesini anlatıyor. Arzu, çocukken bir bebeğin bir anne tarafından doğurulduğunu bilmiyordum diyor.

View this post on Instagram

A post shared by Bana Göre TV (@banagoretv)

Arzu Bora nereli?

Arzu Bora Adıyamanlıdır.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.