Arto’ya 3 Ay Ceza! Çağla Şikel’e Yaklaşamayacak, Konuşamayacak

Çağla Şikel, yayınladığı 'Mini etekle nasıl oturulur?' başlıklı videosuna sert yorumlar yapan Arto için uzaklaştırma kararı aldırdı.

Başarılı manken Çağla Şikel, YouTube hesabından takipçileri için mini etekle nasıl frikik vermeden oturulup kalkılmasına yönelik bir video paylaştı. Şikel’in paylaştığı bu videoya yorum yapan Arto ise sert ifadeler kullandı ve “İnsan adaplı olur. Oturup kalkmasını öğreteceğine televizyonda m…lerini 70 milyona göstermemeyi öğretsin.” dedi.


Çağla Şikel bu yorum üzerine yasal hakkını kullandı ve avukatı Bükçüm Canatik aracılığı ile Arto’nun kendisi hakkında konuşmaması ve yaklaşmaması için uzaklaştırma talebinde bulundu. Mahkeme kararında, “Şiddet tehdidi, hakaret ve aşağılama içeren tüm sözlü davranışlarda bulunmamasına, kişiyi iletişim araçlarıyla rahatsız etmemesine, konutuna yaklaşmamasına ve bulunduğu ikametlere yaklaşmamasına, basılı sözlü ve yazılı basın ve internet ortamında hakkında konuşmamasına, açıklama yapmamasına, yorum yapmamasına ve fotoğraf – video paylaşmamasına 3 ay karar verildi.” dedi. Arto bu karar ile 3 ay boyunca Çağla Şikel’e yaklaşamayacak ve hakkında konuşamayacak.


Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı