Arto, Seda Sayan ve Demet Akalın için konuştu!

Beyaz TV ekranlarında Söylemezsem Olmaz magazin programının sunuculuğunu yapan Arto, programdan kısa süre önce ayrılmıştı. Seren Serengil ve Bircan Bali ile sunuculuk yapan Arto, Seda Sayan Demet Akalın gerginliği karşısında sessiz kalamayarak, sosyal medya hesabından paylaşım yaptı.
Takip et
Arto, Seda Sayan ve Demet Akalın için konuştu!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Söylemezsem Olmaz’ın sivri dilli yorumcusu Arto, Amerika’daki işleri sebebi ile programa veda edip soluğu Miami’de aldı. Fakat kıta da değiştirse yaptıkları haberi, sunucu arkadaşlarını korumayı bırakmadı. Önceki gün program anlaşması sebebiyle Seda Sayan ve Demet Akalın arasında geçen olayın habercisi bizdik biçiminde açıklama yapmadan duramadı.

GERGİNLİĞİN İLK HABERCİSİ ARTO VE EKİBİYDİ

Geçtiğimiz günlerde Arto, Söylemezsem Olmaz’da bomba gibi bir haber vermişti. Meşhur sunucu, Demet ve Alişan ile Sabah Sabah programının kısa zaman sonra ekranlara veda edeceğini, yeni sezonda ise yerine Seda Sayan’ın sunduğu bir programın başlayacağını belirtti.

View this post on Instagram

A post shared by Seda Sayan (@sedasayan)

Programın final yapmasının sonrasında Seda Sayan’ın Demet ve Alişan’ın yerine program yapacağı duyulunca Demet Akalın çıldırdı. Hemen Seda Sayan’ı takipten çıkaran Demet Akalın, bu yetmezmiş gibi bir de önledi. Seda Sayan’dan bu tepkiye cevap gecikmedi. Meşhur şarkıcı Akalın’a “TV ile yapılan anlaşmanız bitmiş 1 hafta önce sorduğumda ‘problem yok anlaşabilirsin’ mesajın elimde duruyor komik olmayın sizi kovmadılar anlaşmanız BİTTİ!” sözleriyle tepki gösterdi.

Arto, Seda Sayan ve Demet Akalın için konuştu!

Demet Akalın ise Seda Sayan’a sosyal medya hesabından yaptığı “Seni sever sayarız! 21 Mayıs 17.33’te ‘Sakın inanmayın bu şekilde abuk subuk haberlere. Ben canlı yayın yapamam çocuklar’ diyerek mesaj attın, ben de ‘Sıkıntı yok’ dedim. Cuma günü program bitişi ‘Ben başlıyorum’ diyerek biz sormadan mesaj attın. Bizim yakıştıramadığımız ekiple ağlarken bu mesaj. Cenaze evine davulla gidilmez! Sen bunu daha iyi bilirsin, profesyonellikte her şey olur. Bu son açıklamam ama bir daha beni senle yanak yanağa göremezler. Bilgine!” paylaşımı ile cevap verdi.

HABERİ KAPTIRMAM, O HABERİ İLK BİZ YAPTIK

Ortalık iki adın münakaşaları ile kaos alanına dönmüşke meşhur sunucu Arto, yaptığı haberi kaptırmamanın derdine düştü. Geçtiğimiz hafta programa veda eden Arto, sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada ‘O haberi ilk biz yaptık. Amerika’da da olsam hakkımızı yedirmem’ dedi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.