Arnavutköy’de kuruyemişçinin kasasından para çalan dolandırıcılar parayı geri getirdi!

Arnavutköy’de bir kuruyemiş dükkanına gelen dolandırıcılar, tırnakçılık taktiği ile kasiyeri oyalayarak 800 TL para çaldı. Yaşananların haberlere yansımasının sonrasında dükkana tekrar gelen dolandırıcılar, kasiyere pişman olduklarını belirtip çaldıkları paranın iki katını vererek helallik istedi.
Takip et
Arnavutköy’de kuruyemişçinin kasasından para çalan dolandırıcılar parayı geri getirdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, geçtiğimiz günlerde Arnavutköy İmrahor Mahallesi’nde bulunan bir kuruyemiş dükkanın da yaşandı. Edinilen bilgiye göre, dükkan içerisine giren 3 dolandırıcı tırnakçılık taktiği ile kasiyeri oyalayıp kafasının karışmasını sağlayarak 800 TL para çaldı. Meydana Gelen olay ise haberlere yansıyınca, geri adım atan dolandırıcılar aynı dükkana gelerek pişman olduklarını söyleyip, paranın iki katını bıraktı. Parayı bırakan şahıslar, kuruyemişçiden şikayetçi olmamalarını rica etti.

“BEN KORKTUM, ONLAR PARANIN İKİ KATINI VERİP HELALLİK İSTEDİ”

Yaşadıklarını anlatan işyeri kasiyeri Ebru Fındık, “Ben dükkanda çalıştığım sırada 3 kişi gelip bu işlemi yapmışlardı. Dün gene geldiler onları görünce ilk başta korktum ama çaldıkları paranın iki katını vererek benden helallik istediler. Gerçekten şoke oldum ne yapacağımı bilemedim ve daha sonradan gittiler” şeklinde konuştu.

“HAKKIMI HELAL ETMİYORUM, ONLARA İNANMIYORUM”

Yaşananlarla ilgili konuşan işletme sahibi Yusuf Kaya, “Bizim kasiyerimizi dolandırıp para çalmışlardı. Kasiyerimize hiçbir şey demedik çünkü adamların işi bildiği belli. Dükkanımız işlek bir dükkan sorun yok ama başka bir dükkanda olsa zarara uğratabilirlerdi. Ben onlara inanmıyorum, hakkımı helal etmiyorum. Dükkana gelip kasiyerden özür dilemişler paranın iki katını verip gitmişler. Kasiyer arkadaşlara müşterileri tek tek almalarını ve dikkatli olmalarını tavsiye ediyorum” ifadelerini kullandı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.