adplus-dvertising

Arnavutköy’de korku dolu anlar kamerada

Arnavutköy’de içerisinde küçük bir çocuğun bulunduğu araba freni boşalması üstüne kaymaya başladı. Kayan araba yol kenarındaki mantarlara çarparak durabildi. Korku dolu anlar kameraya yansıdı.
Takip et
Arnavutköy’de korku dolu anlar kamerada
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Eski Edirne Asfaltı Caddesi üstünde iddiaya göre içerisinde küçük bir çocuğun yalnız kaldığı arabanın frenleri sebebi bilinmeyen bir biçimde boşaldı. Freni boşalan araba cadde üstünde ilerlemeye başladı. Araba sahibi aracın peşinden koşarak durdurmaya çalıştı. Kayan araç yol kenarındaki mantarlara çıkarak durabildi. Şans eseri yolun ve kaldırımın yoğun olmaması meydana gelebilecek bir faciayı engelledi. Yaşananlar bir iş yerinin güvenlik kamerası tarafından an be an görüntülendi.

“Birisi arabayı durdurmaya çalıştı”

Olayın meydana geldiği esnada cadde üstünde bulunan tekstil atölyesinde çalışan Ali Çetinkaya, “Ben burada atölyede çalışıyorum dün kazayı işittim dışarıya çıktım. Aracın içerisinde bir çocuk vardı, el frenini boşaltmış galiba. Birisi de önden arabayı tutmaya çalışıyordu, otomobilin içinde bir sorun yoktu, çocuk yaralanmamıştı. Genelde burası hep otomobille dolar ama şans eseri o esnada yol boştu” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.