adplus-dvertising

Arnavutköy’de hırsızlıktan vazgeçmedi motosikleti 1 dakika sonra böyle çaldı

Arnavutköy’de bir binanın önünde bağlı olan motosiklet 2 kişi tarafından çalındı. Hırsızlık anı kameraya yansırken, hırsızların ise önce motosikleti düşürdükleri ve kaçtıkları ortalama 1 dakika sonra ise geri gelip düşürdükleri motosikleti çaldıkları görüldü.
Takip et
Arnavutköy’de hırsızlıktan vazgeçmedi motosikleti 1 dakika sonra böyle çaldı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Olay, dün gece İstiklal Mahallesi’nde yaşandı. İddiaya göre, yabancı uyruklu Hüseyin Muhammet’in akşamları ek iş olarak hurdacılık yaparken kullandığı motosikleti apartmanın önünden çalındı. Hırsızlık anı apartmanın güvenlik kamerası tarafından an be an görüntülendi. Görüntülerde hırsızlık anında motosikleti yere düşüren 2 kişinin koşarak kaçtığı ve ortalama 1 dakika sonra geri gelerek hırsızlığa devam ettiği görüldü. Motosiklet sahibi Hüseyin Muhammet ise polise giderek şikayetçi oldu.

Arnavutköy’de hırsızlıktan vazgeçmedi motosikleti 1 dakika sonra böyle çaldı

Motosikleti çalınan Hüseyin Muhammet, “Ben bu motosiklet ile çocuklarıma bakabilmek için hurdacılık yapıyordum, motosikleti çaldılar bari kimliğimi geri getirsinler. Onu da motosikletin içerisinde unutmuştum. Hırsızlık dün sabah saatlerinde yaşandı. Ben bağladım sabah kalktığımda motosikleti kapıda göremedim. Ben yalnızca çocuklarımın geçimi için uğraşıyordum. Akşamları hurdacılık yapıyordum. Benim birde sakat kardeşim var bakmakla yükümlü olduğum ona da bakmam gerekiyor yalnızca kimliğimi getirsinler motoru da istemiyorum artık tamam” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.