adplus-dvertising

Arnavutköy’de ayakkabı imalathanesini su bastı

Arnavutköy’de etkili olan sağanak yağmurun sonrasında bir ayakkabı imalathanesini su bastı. 150 bin TL’lik malzeme kullanılamaz hale geldi.
Takip et
Arnavutköy’de ayakkabı imalathanesini su bastı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Arnavutköy’de etkili olan sağanak yağış sebebiyle bazı kanalizasyon giderleri tıkandı. Karlıbayır Mahallesi Kuğulu Sokak’ta bulunan bir ayakkabı dikim imalathanesinde tuvaletlerin taşması neticesi iş yerini su bastı.

Sabah saatlerinde imalathaneye gelen ustabaşı vaziyeti fark ederek, şehir dışında olan iş yeri sahibine ve yakınlarına haber verdi. Yardıma gelenler biriken suyu kendi çabalarıyla tahliye etmeye çalıştı. İSKİ görevlileri de imalathanedeki baskına müdahale etti.

Arnavutköy’de ayakkabı imalathanesini su bastı

İş yeri sahibinin akrabası Özcan Çakmakçı, “Biz ne olduğunu anlayamadık Arnavutköy Belediyesi geldi rögarları çekti ama bunun altında bulunan ana arterde sorun varmış. Suyu boşaltmaya çalışıyoruz su motorları ile. Ben İSKİ’yi aradım ama kaç saat oldu daha yeni geldiler, biz kendi olanaklarımız ile suyu boşaltmaya çalışıyoruz su motorları ile. Makinelerimiz hariç 150 bin TL’lik ürünümüz kullanılamaz hale geldi yalnızca. Kendimiz müdahale etmek mecburiyetinde kaldık etmezsek daha fazla malzememiz ziyan olacak” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.