Arka Sokaklar’ın Hüsnü Komiseri Özgür Ozan diziden ayrılıyor!

Kanal D ekranlarından izleyiciyle buluşan Arka Sokaklar dizisinde ayrılık rüzgarları esiyor. 15 sezondur yayınlanmaya devam eden ve aksiyonun bir an bile eksik olmadığı yapımda yeni sezonda yola kimlerle devam edileceği dizi severler tarafından merakla bekleniyordu. Dizide Tekin karakterine yaşam veren Onur Bay ve Zelkarakterini canlandıran Yüsra Geyik’in diziden ayrılma kararı almasının sonrasında Özgür Ozan’ın diziden ayrılma haberleri gündeme bomba gibi düşmüştü. Arka Sokaklar’ın Hüsnü Komiseri dizideki geleceğiyle alakalı kararını verdi…
Takip et
Arka Sokaklar’ın Hüsnü Komiseri Özgür Ozan diziden ayrılıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Arka Sokaklar, dizisinde Hüsnü Komiseri canlandıran Özgür Ozan karakteriyle bütünleşerek izleyicilerin alaka odağı haline gelmişti. Ayrılık haberlerinin konuşulmasının sonrasında dizinin sıkı takipçileri sosyal medya hesaplarından başarılı oyuncuya çağrıda bulunarak dizide kalması yönünde istekte bulunuyordu. Özgür Ozan sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda “İşler iyice karıştı” ismiyle paylaşım yaparak akıllarda soru işaretlerine neden olmuştu. 16.sezonunun çekimlerine başlanacak Arka Sokaklar dizisinde devam edip etmeme konusunda Özgür Ozan kararını verdi. Kanal D ekranlarından yayınlanan yapım Eylül ayında yeniden izleyici karşısına çıkmaya hazırlanıyor. İşte Özgür Ozan’ın aldığı Arka Sokaklar kararı…

Arka Sokaklar’ın Hüsnü Komiseri Dizide Kalıyor!

Basın Mensubu Birsel Altuntaş’ın haberine göre yeni sezonda Zafer Ergin ve Özgür Ozan diziye veda etmeyecek. Kısa süre içerisinde Erler Film ile Özgür Ozan ve Zafer Ergin’in yeni sezon için masaya oturması bekleniyor.

Arka Sokaklar’ın Hüsnü Komiseri Özgür Ozan diziden ayrılıyor!

Öte Yandan ayrılmaz bir ikili haline gelen Özgür Ozan’ın yanında Şevket Çoruh’ta yeni sezonda diziye devam etme kararı aldı. Selin karakterine yaşam veren Oya Okar’ın Eylül ayında yayınlanacak yeni bölümlerde yer alması bekleniyor.

Özgür Ozan Kimdir?

Özgür Ozan 1966 senesinde Bolu’da dünyaya geldi. Ankara’da ilkokul ve ortaokul eğitimini alan başarılı isim amatör olarak tiyatrolarda çalıştı. 1985 senesine kadar profesyonel olarak basketbol ile ilgilenen Ozan, sporun sonrasında Tiyatroya olan alakasından dolayı İzmir’de bulunan 9 Eylül Üniversitesi’nin Tiyatro bölümünü kazandı.

Arka Sokaklar’ın Hüsnü Komiseri Özgür Ozan diziden ayrılıyor!

İzmir Devlet Tiyatrosu, İzmir Çocuk Tiyatrosu ve Uluslararası Tiyatro Topluluğunda çeşitli oyunlarda rol alan isim Güzel Sanatlar Fakültesi Oyunculuk Bölümü’nden mezun oldu. Televizyona ilk olarak Susam Sokağa dizisinde başlayan Özgür Ozan zirve noktasını Çocuklar Duymasın dizisinde Selami rolüyle yaptı. 2006 senesinden bu yana Kanal D’de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Komiser karakterine yaşam veriyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.