Arka Sokaklar’da Mesut’un Oğlu Tunç Öldü Mü?

Arka Sokakların dün oynanan bölümünde Tunç’un durumu merak konusu oldu ve izleyenler “Tunç öldü mü?” sorusunu sordu.

Arka Sokaklar dizisinin 526. bölümünün final sahnesi akıllarda soru işaretleri bıraktı. Dizinin izleyenleri son bölümde Mesut komiserin oğlu Tunç’un saldırıya uğradığını gördü ve dizinin bu bölümü bu sahne ile bitti.

Tunç arkadaşı ile birlikte durakta otururken, uyuşturucu içtiği görülen bir çocuğun saldırısına uğruyor. Bu sahne akıllara, Taksim’de aldığı bıçak darbesi ile hayatını kaybeden İTÜ öğrencisi olan Halit Ayar ve arkadaşının başına gelen saldırıyı getirdi. Sahnenin kurgulanışı yaşanan bu saldırıya gönderme yapıyor.

Durakta oturan Tunç ve arkadaşı uyuşturucu kullanan çocuğun saldırısına uğruyor ve arbede yaşanıyor. Elindeki bıçak ile Tunç ve arkadaşına saldıran çocuk bıçağı kullandı. Haberi alan ekip ve Mesut komiser olay yerine gelince sahne bitti ve akıllara “Tunç öldü mü?” sorusu geldi.

Yerde yatanın üzerindeki kıyafetlere bakınca, Tunç olmadığı anlaşılıyor. Tahminimize göre Tunç arkadaşını bıçaklayan çocukların peşinden gidiyor. Arka Sokaklar’ın yeni bölümünde Tunç’un hayatta olduğunu düşünüyoruz.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı