adplus-dvertising

Arka Sokaklar Neden Yok? Arka Sokaklar Final mi Yaptı? 25 Kasım Kanal D Yayın Akışı

Her hafta cuma akşamları yeni bölümü ile Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Arka Sokaklar bu akşam yayın akışında yer almadı. Arka Sokaklar'ın bu hafta yeni bölümünün yayınlanıp yayınlanamayacağı izleyiciler tarafından merak ediliyor.  Peki Arka Sokaklar bu hafta var mı, yok mu? Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman yayınlanacak? Arka Sokaklar neden yok, final mi yaptı?
Takip et
Arka Sokaklar Neden Yok? Arka Sokaklar Final mi Yaptı? 25 Kasım Kanal D Yayın Akışı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Arka Sokaklar, uzun yıllardır Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. 25 Kasım Kanal D yayın akışında Arka Sokaklar’ın yeni bölümü yer almadı. İzleyiciler ise Arka Sokaklar’ın yeni bölüm tarihini merak ediyorlar. Peki 25 Kasım’da Arka Sokaklar yok mu? Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman?

ARKA SOKAKLAR BU HAFTA YOK MU?

Cuma akşamları yayınlanan Arka Sokaklar bu hafta cuma günü yeni bölümü ile ekranlara gelmeyecek. 25 Kasım Kanal D yayın akışında Arka Sokaklar yayın saatinde Örümcek Adam filmi yer aldı.

ARKA SOKAKLAR NEDEN YOK FİNAL Mİ YAPTI?

Kanal D’nin yayınlandığı ilk günden itibaren izleyicinin gönlünde taht kuran fenomen dizisi Arka Sokaklar’ın yapımcısı Sayın Türker İnanoğlu’nun rahatsızlığı sebebi ile bir süre sağlık arasına giriyor.

Arka Sokaklar Neden Yok? Arka Sokaklar Final mi Yaptı? 25 Kasım Kanal D Yayın Akışı

Yapımını Erler Film’in üstlendiği, 17 sezondur ekrana gelen efsane dizi Arka Sokaklar 18 Kasım Cuma akşamı 638.bölümüyle izleyici ile buluştu ve ardından bir süre sağlık arası vereceği açıklandı.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Türker İnanoğlu’nun sağlık durumuna göre .ekimler devam edecek. Şu an bir netlik yok.

Arka Sokaklar’ın yeni bölümünün önümüzdeki haftalarda yayınlanması bekleniyor. Arka Sokaklar yeni bölüm tarihi duyurulduğu zaman haberde yer alacak.

25 KASIM CUMA KANAL D YAYIN AKIŞI

07:00 Küçük Ağa

09:00 Neler Oluyor Hayatta

11:00 Hicran

13:00 Gelinim Mutfakta

16:00 Aşk ve Umut

17:00 Hicran

18:30 Kanal D Ana Haber

20:00 Örümcek Adam

00:15 Örümcek Adam

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.