Arka Sokaklar bugün yeni bölüm yok mu? Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman?

Arka Sokaklar uzun yıllardır Kanal D ekranlarında yayınlanıyor. Cuma akşamları ekranlara Arka Sokaklar'ın yeni bölümünün yayın akşında olmaması izleyiciler tarafından araştırılmaya başlandı. Peki Arka Sokaklar bu akşam yok mu? Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman Arka Sokaklar'ın 610.yeni bölüm fragmanı ve Kanal D yayın akışı haberimizde.
Takip et
Arka Sokaklar bugün yeni bölüm yok mu? Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Arka Sokaklar sosyal medyanın gündeminde. Erler Film’den Türker İnanoğlu’nun yapımcılığında 16 sezondur seyirciyle buluşan Arka Sokaklar dizisi her hafta Cuma akşamları ekrana geliyor. Yılbaşı haftası pek çok dizinin yeni bölümlerinin yayınlanmaması Arka Sokaklar bu akşam var mı, yok mu sorusunun gündeme getirilmesine neden oldu. 7 Ocak 2022 Kanal D yayın akışı ile Arka Sokaklar yeni bölüm bugün yayınlanacak mı?

ARKA SOKAKLAR BU AKŞAM YOK MU, 7 OCAK’TA ARKA SOKAKLAR VAR MI?

Arka Sokaklar’ın yeni bölümü bu hafta yayın akışında yer almadı. Arka Sokaklar’ın yeni bölümü bu hafta izleyicilerle bulaşmayacak.

ARKA SOKAKLAR BU AKŞAM NEDEN YOK?

Fenomen dizi Arka Sokaklar bu hafta televizyon ekranlarında Yılbaşı haftası nedeniyle ara verdi. Hem oyunculara tatil hem de kanalların yeni reklam anlaşmaları yapmaları nedeniyle yayınların yeni bölümlerine ara verildi.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜMÜ NE ZAMAN?

Arka Sokaklar’ın yeni bölümü 14 Ocak 2021 tarihinde ekranlarda yer alacak. Arka Sokaklar 610.yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Arka Sokaklar bugün yeni bölüm yok mu? Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman?

RIZA BABA ÖLECEK Mİ?

Arka Sokaklar’da Zafer Ergin’in canlandırdığı Rıza Baba karakterinin vurulması dizinin sevenlerini üzdü.

Dizinin ekrana gelen son fragmanında Rıza Komiser’in kimliği belirsiz birisi tarafından vurularak, kanlar içinde yere yığılması Rıza Baba ölüyor mu? Ona kim ateş etti? Gibi sorular Arka Sokaklar takipçileri arasında merak konusu oldu.

ARKA SOKAKLAR YENİ BÖLÜM FRAGMANI

7 OCAK KANAL D TV YAYIN AKIŞI

Arka Sokaklar bugün yeni bölüm yok mu? Arka Sokaklar yeni bölümü ne zaman?

18:45 Kanal D Ana Haber

20:00 John Carter: İki Dünya Arasında

22:45 Son Ültimatom

01:00 Son Ültimatom

03:00 Gelinim Mutfakta

05:00 Küçük Ağa

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.