adplus-dvertising

Arka Sokaklar 596. bölüm izle! Fragman yayınlandı Hüsnü ve Esra evleniyor!

Kanal D’nin ekran fenomeni dizisi Arka Sokaklar 16. sezonuyla seyirci karşısına çıktı. Arka Sokaklar’ın 595. bölümünde Hüsnü Çoban, Esra’yı babasından istedi. Dizinin 596. bölümünden de ilk fragman yayınlandı. Arka Sokaklar yeni bölümde Hüsnü ve Esra evleniyor. Hüsnü ve Esra sonunda evlilik için hazırlıklara başlıyor. Hüsnü düğün hazırlıkları için uğraşırken nikah masasında hiç beklemediği bir tepki ile karşılaşıyor.
Takip et
Arka Sokaklar 596. bölüm izle! Fragman yayınlandı Hüsnü ve Esra evleniyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Arka Sokaklar dizisi 17 Eylül Cuma akaşamı 595. yeni bölümüyle seyirciyle buluştu. 16. sezonunda da ekranlarda olan dizinin son bölümünde Hüsnü Çoban’ın sürpriz evlilik kararı herkesi şaşırttı. Hüsnü ve Esra, evliliğe giden ilk adımı attı.

Arka Sokaklar 596. bölüm izle! Fragman yayınlandı Hüsnü ve Esra evleniyor!

ARKA SOKAKLAR’DA HÜSNÜ SÜRPRİZİ

Hüsnü, sevinçli bir telaş içindedir. Bu sevincini de ilk olarak Selin ve Mesut ile paylaşır; ancak, beklemediği bir tavır görür. Onlara kız istemeye gideceklerini söyleyince Selin ve Mesut gülme krizine girerler. Bu yaşta kız isteme olmayacağını belirterek Hüsnü ile eğlenirler. Kız isteme günü ise, ortalıkta kimse yoktur. Ekipten yalnızca Arda vardır, Hüsnü’nün yanında. Çoban Ailesi, Esra’nın evinde kız isteme merasimine başlarlar.

Esra’nın babası da bu merasimi fazla bulduğunu ve gönlünün ikisinin de mutluluğunda olduğunu söyler. Hüsnü ve Esra çok mutlu olur. Böylelikle evliliğe ilk adım atılmış olur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.