Arka Sokaklar 584. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranlarında yıllardır seyircileri televizyonları karşısına adeta kilitleyen Arka Sokaklar 584. bölüm fragmanı izle Youtube kanalında yayınlandı. 2 Nisan 2021 cuma günü yeni bölümüyle izleyicilerin karşısına çıkacak olan Arka Sokaklar 584. bölüm fragman haberimizde.
Takip et
Arka Sokaklar 584. bölüm fragmanı yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Ekranların sevilen dizisi Arka Sokaklar, yeni bölümü ile izleyicilerle buluştu. Diziseverleri ekrana bağlayan yeni bölüm sonrası Arka Sokaklar 584. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Arka Sokaklar yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı, merak edildi.

ARKA SOKAKLAR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Ekip, Selin’i kaçıran sapık seri katil Giray’ı bulmak için annesi Nevbahar’ın evine gider. Nevbahar, ekip ile işbirliği yapmaz. Bunun üzerine hem Nevbahar’a, hem de avukatına tutuklama emri çıkartılır. Mesut da, Halis’i yakalamış Giray’ın yerini bulmak için onu sorgulamaktadır. İşler istedikleri gibi gitmez ve harekete geçen ekip avukatı tutuklar. Nevbahar ise, kolay kolay teslim olmaz. Ekip ile adamları çatışmaya başlar. Bu sırada Nevbahar, yerde bulduğu bir silahı Hüsnü’ye doğrultur. Hüsnü fark eder ve ondan önce davranarak onu vurur. Giray, annesini öldüren Hüsnü’ye karşı intikam yemini eder. Zeliş’i ağına düşürerek Hüsnü’ye gerekli acıyı yaşatacağını düşünür.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.