Arka Sokaklar 583. Bölüm Full İzle

Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar dizisinin 583. bölümü 26 Mart 2021 Cuma günü yayınlandı. Kaçıranlar ve yeniden izlemek isteyenler için Arka Sokaklar dizisinin son bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz Arka Sokaklar 583. Bölüm haberimizde.
Takip et
Arka Sokaklar 583. Bölüm Full İzle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

ARKA SOKAKLAR 583. BÖLÜMDE NE OLDU?

Ekip, Selin’i kaçıran sapık seri katil Giray’ı bulmak için annesi Nevbahar’ın evine gider. Nevbahar, ekip ile işbirliği yapmaz. Bunun üzerine hem Nevbahar’a, hem de avukatına tutuklama emri çıkartılır. Mesut da, Halis’i yakalamış Giray’ın yerini bulmak için onu sorgulamaktadır. İşler istedikleri gibi gitmez ve harekete geçen ekip avukatı tutuklar. Nevbahar ise, kolay kolay teslim olmaz. Ekip ile adamları çatışmaya başlar. Bu sırada Nevbahar, yerde bulduğu bir silahı Hüsnü’ye doğrultur. Hüsnü fark eder ve ondan önce davranarak onu vurur. Giray, annesini öldüren Hüsnü’ye karşı intikam yemini eder. Zeliş’i ağına düşürerek Hüsnü’ye gerekli acıyı yaşatacağını düşünür.

ARKA SOKAKLAR 583. BÖLÜM İZLEMEK İÇİN TIKLAYINIZ

ARKA SOKAKLAR 582. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Arka Sokaklar’ın 582. Bölümde ekip, Medar’ın yaptığı eylem sonrası şehit ve yaralılar yüzünden büyük keder yaşıyor!

Medar, emniyete düzenlediği bombalı eylem sonrasında ağır hasar bırakır. 3 şehit ve çok sayıda yaralı olması ekibi yıkar. Eylemcinin emniyetin otoparkına nasıl geldiği ile ilgili durumu araştıran ekibimiz 2 polisin Medar’ın elinde olduğunu öğrenir. Acil çözülmesi gereken 2 olay için ekip tüm gücüyle Medar’a saldırır. Polisleri rehin tuttuğu adres öğrenilince hemen operasyon düzenlenir. Polisleri kurtaran ekip, Medar’a kötü bir sürpriz hazırlar. Mesut’un yaptığı bir plan ile Medar kıskıvrak ağa düşürülür; fakat Medar’ın, canlı yakalanmak gibi bir niyeti yoktur.

Bu sırada sapık seri katil Giray serbest kalır ve Selin’in peşine düşer. Sürekli olarak Selin’i telefonla taciz eden Giray, ölüm tehditleriyle onu bunaltır. Selin ise, Giray’a pabuç bırakmaz her tehdidine, sert tepki verir. Bu durum Giray’ı daha da sinirlendirir. Eline geçirdiği telsiz ile Selin’i izleyen Gİray sonunda bir fırsat yakalar.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.