Arka Sokaklar 583. bölüm fragmanı yayınlandı

Kanal D ekranlarında senelerdir izleyenleri ekranları başına bağlayan Arka Sokaklar 583. bölüm fragmanı yayınlandı. 26 Mart Cuma yayınlanacak olan 583. yeni bölüm fragmanı haberimizde.
Takip et
Arka Sokaklar 583. bölüm fragmanı yayınlandı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Birbirinden ünlü oyunculardan kurulu oyuncu kadrosunda tam15 yıldır var olan oyuncuların yanında, bir çok oyuncu da Arka Sokaklar dizisinin oyuncu kadrosuna girip çıktı. Uğur Pektaş, Gamze Özçelik, Çağla Kubat, Pınar Aydın, Filiz Taçbaş gibi onlarca oyuncu Arka Sokaklar dizisinde rol aldıktan sonra diziden ayrılırken, Özgür Ozan, Şevket Çoruh, Alp Korkmaz, Zafer Ergin gibi oyuncular ise ilk günden beri dizinin oyuncu kadrosunda yer alıyor. Ayrıca diziye çocuk oyuncu olarak başlayan, Yüsra Geyik, Onur Bay, Furkan Göksel gibi oyuncular ise artık birer yetişkin genç oldular.

Arka Sokak dizisinde sular durulmuyor. Emniyetin otoparkına polis aracı süsü verilmiş bir araçla bombalı saldırı düzenlenir. Saldırıda çok sayıda polis yaralanır. Ekipten kimsenin saldırıda yaralanıp yaralanmadığı ise merak konusu olmuştur. Kendince bir suç çetesi kurmuş olan Hamdi’yi almaya giden ekibimiz ise oldukça yoğun bir direnişle karşılaşır. Hamdi, ekibi evi patlatmakla tehdit ederken yaşanan patlama da yürekleri ağza getirir. Öte yandan Selin komiserin başı ise Giray ile derttedir. Selin’e saplantılı aşık olan Giray, Selin’i kaçırır.

Nevbahar Pamiroğlu, gücünü kullanarak oğlu Giray’ı hapse girmeden kurtarmayı başarır. Giray’ın serbest kaldığını öğrenen başta Selin olmak üzere herkes şaşkındır. Ekip, Selin’in tehlikede olduğunu bildiğinden işi sıkı tutar; fakat Giray, Selin’e ulaşmayı başarır. Takip ettiği Selin’i telefonla arayarak taciz eder. Selin, yakınlarında olduğundan şüphelenir ve etrafa göz gezdirir. Bu sırada Selin’in kendisine yaklaştığını gören Giray kaçmaya başlar. Selin de onun peşine düşer. Çıkmaz bir sokakta saklanmış olan Giray hamlesini yapar. Elindeki şırınga ile Selin’i uyutur.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.