Arka Sokaklar 579. Bölüm izle

26 Şubat 2021, 23:04 tarihinde eklendi
Arka Sokaklar dizisinin 579. bölümü 26 Şubat 2021 Cuma günü Kanal D’de yayınlandı. Kaçıranlar ve tekrardan izlemek isteyenler için Arka Sokaklar dizisinin 579. bölümünü tek parça olarak izleyebileceğiniz link.
Takip et
Arka Sokaklar 579. Bölüm izle
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Arka Sokaklar dizisinin merakla beklenen 579. bölümü 26 Şubat 2021 Cuma günü, Kanal D ekranlarında yayınlandı.

ARKA SOKAKLAR 579. BÖLÜMDE NE OLDU?

Rıza Baba, ülkeden kaçmaya çalışan Servet Amca ile karşı karşıya kalıyor!

Servet, güvenli eve yerleştikten sonra ülkeden kaçmanın planlarını yapar. Adamlarıyla ufak bir tezgah düzenler. Hastaneye kaldırılma bahanesiyle ambulansla kaçırılır. Ülkeden kaçmak için geldiği limanda onu kötü bir sürpriz bekler. Rıza Baba ve ekip, Servet’in adamlarının ensesinden bir an bile ayrı kalmazlar. Aldıkları istihbarat ve takip ettikleri adamlar sayesinde limana operasyon düzenlerler. Servet kaçmanın hayalini yaşarken karşısında eli silahlı Rıza Babayı bulur.

Bu esnada Ali, cezaevinde zor zamanlar yaşamaktadır. Önceden içeri attığı bir mahkum onu rahatsız etmektedir. Dışarıda ise Pınar, biçare biçimde tahliye edilmesini beklemektedir. Üzücü haber savcıdan gelir. Eldeki kanıtlar yeterli de olsa Ali cezaevinde yatmaya devam edecektir. Bu durum Rıza Baba ve ekibi çok öfkelendirir.

ARKA SOKAKLAR 578. BÖLÜMDE NE OLMUŞTU?

Arka Sokaklar’ın 578. Bölümde ekip, Servet Amcaya büyük bir darbe indiriyor!

Ali’nin eşi Pınar, otomobil almak için kredi çekmiştir. Servet Amca, bankadaki elemanını kullanarak hesapta oynama yapar. Ali ve Pınar’ın ortak hesabına 250.000 Euro tutarında para aktarır. Farkında olmadıkları bu durum Servet’in yakalanması ve mali şube polislerinin evdeki muhasebe kayıtlarına ulaşmasıyla ortaya çıkar. Bu kayıtlar ve bankadaki bu para Ali ile Pınar’ın gözaltına alınmasına neden olur. Ali, eşini bu vaziyetten sıyırmak için suçu üstlenir. Bu kararı ise, aklanması yolunda büyük bir gedik açar.

Bu esnada Servet, terör örgütü hakkında verdiği bilgiler ışığında cezaevinden çıkartılır ve istihbarat şubenin tespit ettiği güvenli eve geçer. Bütün pis işlerini avukatı aracılığıyla güvenli evden yönetmeye başlar. Ali’nin içeride, Servet’in de dışarıda olması ekibimizi çok öfkelendirir. Avukatının peşine düşen ekibimiz, uzun takipleri neticesinde istediklerine ulaşırlar. Servet’in yurtdışına kaçırmaya çalıştığı paralara el koymayı başaran ekibimiz Servet’e büyük bir darbe indirir.

ARKA SOKAKLAR 579. BÖLÜM İZLE

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.