Arınç'ın Damadı Ekrem Yeter'in Beraatine Ahmet Hakan Sert Çıktı

Gazeteci Ahmet Hakan, Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter'in FETÖ üyeliği davasından beraat etmesine sert tepki gösterdi.
Takip et
Arınç'ın Damadı Ekrem Yeter'in Beraatine Ahmet Hakan Sert Çıktı
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Cumhurbaşkanlığı Yüksek İstişare Kurulu mensubu Bülent Arınç'ın damadı Ekrem Yeter, FETÖ üyeliği suçlaması ile 15 seneye dek hapsinin talep edildiği davadan geçen günlerde beraat etti.

BÜLENT ARINÇ TEPKİ GÖSTERMİŞTİ

Bülent Arınç ise damadının tahliye edilmesi ile alakalı "Niçin tutuklandı diye hesap soracaklarına niçin tahliye edildi diye soruyorlar?" diye sitem ederek "onun tahliyesinden bu kadar çok gocunuyorlar... Adam mı öldürmüş hayır, neymiş” açıklamasını yapmıştı.

AHMET HAKAN SERT ÇIKTI

Ahmet Hakan, bugünkü yazısında Bülent Arınç'ın moralini bozacak bir yazı kaleme aldı. Ekrem Yeter'in FETÖ'den beraat etmesine tepkisini söyleyen Hakan, "Gözümüzle gördük, Arınç’ın damadı, FETÖ'ye ait sivil toplum kuruluşlarının göbeğinde olan bir isimdi'' sözlerini kullandı. Hakan, yazısının alakalı kısmında şunları yazdı:

"AKLANMIŞ, PAKLANMIŞ"

Gözümüzle gördük: Bülent Arınç’ın damadı, FETÖ’ye ait sivil toplum kuruluşlarının göbeğinde olan bir isimdi. Aklanmış, paklanmış, beraatlar etmiş.

Tam, 'Hukuktur, yargıdır, karar vermiştir, bize susmak düşer' falan diyeceğim. Sadece FETÖ’nün gazetesine abone oldular diye, sadece FETÖ’nün bankasına para yatırdılar diye...Bir türlü aklanıp paklanamayanlar geliyor aklıma."

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.