adplus-dvertising

Arif Verimli, Ahmet Çakar’ın “kadın göğsü” yorumuna cevap verdi!

MHP eski milletvekili Ahmet Çakar’ın sözleri Twitter’da münakaşa konusu oldu. Müge Anlı’nın programında uzun seneler yer verilen Prof. Dr Arif Verimli konuya dair bir paylaşım yapınca dikkat çekti. Arif Verimli’nin paylaşımına binlerce beğeni ve yorum geldi.
Takip et
Arif Verimli, Ahmet Çakar’ın “kadın göğsü” yorumuna cevap verdi!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

MHP eski milletvekili Ahmet Çakar’ın Melis Sezen örneği vererek kadınların giyimlerini hedef alan konuşması Twitter’ın gündeminde. Eski vekile tepkiler yağarken Müge Anlı’nın programında uzun seneler yer verilen Prof. Dr Arif Verimli’den de bir paylaşım geldi.

Sosyal medyayı aktif kullanan Arif Verimli paylaşımında “Ben bir kadının göğsünü yarı çıplak değil çıplak görsem de çeviririm başımı yoluma giderim” şeklinde konuştu.

Bir takipçisi Verimli’ye “Belki de başınızı çevirmeniz de onu rahatsız ediyordur, orada bir rahatsızlık unsuru varmış gibi hissettirebilir çünkü. Hem bakmayıp hem de başınızı çevirmeden dümdüz normal bir insan görmüş gibi sıradan bir biçimde yürüyüp yolunuza gidebilirsiniz bence” cevabını verdi.

Arif Verimli, Ahmet Çakar’ın “kadın göğsü” yorumuna cevap verdi!

Verimli ise bu yoruma “Aynen de öyle yaparım. Ben insan psikolojisi profesörüyüm” diye cevap verdi.

AHMET ÇAKAR NE DEMİŞTİ?

MHP eski milletvekili Ahmet Çakar Melis Sezen’in elbisesini örnek vererek “Geçen gün onları bir galaya çağırdılar. Bir giysi giymiş o giysi kanunen suç. Çünkü göğüs dekoltesi hepsiyle açık toplum içinde kendini gösteriyor. Yani sütyen yok, göğüs dekoltesi göbeğe kadar inmiş” şeklinde konuştu.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.