adplus-dvertising

Arif Sağ “öldü” haberi sevenlerini yasa boğdu! Açıklama geldi…

Türk halk müziğinin ünlü sanatçısı Arif Sağ’ın öldüğüne dair ortaya atılan iddialar sanatçının sevenlerini korkuttu. Arif Sağ’ın sağlık vaziyeti ve vefat edip etmediği merak konusu oldu. Peki usta sanatçı Arif Sağ öldü mü? Arif Sağ’ın sağlık vaziyeti nasıl? İşte son vaziyeti…
Takip et
Arif Sağ “öldü” haberi sevenlerini yasa boğdu! Açıklama geldi…
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Usta sanatçı Arif Sağ’ın uzun bir süredir kanser ile mücadele ettiği biliniyor. Geçtiğimiz senelerde kanser tedavisi için Küba’ya giden isim, Türk halk müziğinin en mühim adlarından biri olarak biliniyor. İşte sağlık vaziyeti…

ARİF SAĞ ÖLDÜ MÜ?

Sanatçı Arif Sağ bilindiği üzere hala kanser tedavisi görüyor. 77 yaşındaki sanatçı, eşi Yıldız Sağ’ı da kanser nedeniyle kaybetmişti. Kendisinin de halsizleştiği bir dönemde kontrol için gittiği doktorda akciğer kanseri teşhisi konulmuş ve hastalığın ilk evrelerinde olması nedeniyle erken müdahale yapılarak akciğer ameliyatı olmuştu.

Arif Sağ “öldü” haberi sevenlerini yasa boğdu! Açıklama geldi…

Ancak ardından sanatçının beyninde de kanser belirlenmiş ve bu defa de beyin ameliyatı olmuştu. Aynı zamanda 12 seans da kemoterapi tedavisi görmüştü. Ardından hastalığın tekrarlamaması için ise Küba’ya giderek kanser aşısı da olmuştu.

OĞLUNDAN AÇIKLAMA GELDİ

Meşhur sanatçının sağlık vaziyetinin kötüye gittiğine yahut öldüğüne dair iddialar ise gerçeği yansıtmamakta. Usta sanatçının oğlu Tolga Sağ, konuyla alakalı Twitter’dan bir kullanıcının konuyla alakalı yaptığı paylaşıma “Yalan haber” sözleriyle cevap verdi.

Aynı zamanda Garip Dede Dergahı Yönetim Kurulu Başkanı Celal Fırat da paylaştığı açıklama ile Arif Sağ’ın vefat ettiği haberlerini yalanladı.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.