Arena’da Gövde Gösterisi

Transferin son günlerinde bombaları peş peşe patlatan Galatasaray, yeni transferleri için yarın 20:00’da imza töreni düzenleyecek.

Galatasaray, uzun süredir transfer etmek için uğraş verdiği Falcao transferinin açıklamasından sonra transfer haberlerini bir bir duyurmaya başladı. Sarı Kırmızılı takım Falcao’nun ardından Andone ve Lemina transferleri ile taraftarlarına adeta bayram yaşattı.

HEDEF 23

Yeni transferleri için Türk Telekom Arena’da imza töreni düzenleyecek olan Galatasaray yönetimi bilet fiyatlarını 23 TL olarak belirledi ve hedeflerini bu fiyat üzerinden tekrar gösterdi. Saat 19:05’te kapıların açılacağı Arena’da kombine sahipleri imza törenini ücretsiz olarak koltuklarının bulunduğu tribünden izleyebilecekler. Kombine devir işleminin olmadığı etkinlikte taraftarlar, GSSTORE’lardan minimum 250 TL’lik alışveriş yaparak ya 03.09.2019 Salı günü saat 14:00’te passo.com.tr üzerinden 23 TL’ye bilet alabilecekler. Passolig kartı bulunmayan taraftarların da ‘Aslanlıyol’ gişelerinden kağıt bilet satın alabilecekler.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı