adplus-dvertising

Arda’ya Bir Gol de Ece Üner’den

12 Eylül 2019, 08:14 tarihinde eklendi
Arda Turan ile Berkay Şahin arasında geçtiğimiz yıl Emirgan'da bir gece kulübünde yaşanan kavganın görüldüğü dava da dün karar açıklandı. Kararla ilgili konuşan ikiliden Arda Turan'a, Show Tv Ana Haber Sunucusu Ece Üner'den eleştiri geldi. Üner, ''Arda Turan bizim yerimize manşet atmış, biz de onun yerine gol atalım'' dedi.
Takip et
Arda’ya Bir Gol de Ece Üner’den
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Geçtiğimiz yıl Emirgan’da bir gece kulübünde yaşanan Arda Turan-Berkay Şahin kavgasına dair görülen davada dün karar açıklandı. Arda Turan, ”Beraat ettim” açıklaması yaparken Berkay Şahin, ”2 yıl 8 ay 15 gün” hapis cezası almış bir suçlu” ifadelerini kullandı.

Berkay Şahin’in cezayı yeterli bulmadığı ve davayı bir üst mahkemeye taşıyacağı öğrenildi. Arda Turan’ın, eşi Özlem Ada Şahin’i taciz ettiğini ve kendisinin burnunu kırdığını, kendisine silah çektiğini söyleyen Berkay Şahin, Türk adaletine inandığını ve davayı son kez bir üst mahkemeye taşıyacağını açıkladı.

SHOW TV HABER SUNUCUSUNDAN ARDA TURAN AÇIKLAMASI

Show Tv Ana Haber sunucusu Ece Üner, Arda Turan’ın, ”Beraat ettim” açıklamasına atıfta bulunarak, ”Arda bizim yerimize manşet atmış, biz de onun yerine gol atalım” ifadelerini kullandı. Ece Üner bu eleştirisiyle Twitter’da kısa sürede en çok konuşulan kişiler arasına girdi.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.