Arda Yurtseven kimdir, bulundu mu, öldü mü?

Sosyal medyada bulunması için seferber olunun Arda Yurtseven’in akıbeti merak ediliyor. Peki, Arda Yurtseven kimdir, bulundu mu? Arda Yurtseven öldü mü? #ArdaYurtsevenNerede etiketiyle aranan lise öğrencisi Arda Yurtseven ile ilgili son dakika gelişmeler..
Takip et
Arda Yurtseven kimdir, bulundu mu, öldü mü?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İstanbul Kartal’da yaşan 16 yaşındaki lise öğrencisi Arda Yurtseven’den hafta sonundan bu yana haber alınamıyor. Son olarak Kartal’ın Esentepe mahallesinde görülen 16 yaşındaki Arda Yurtseven’den kursa gitmek için evinden ayrıldığı öğrenildi.

ARDA YURTSEVEN KİMDİR, BULUNDU MU?

Kartal Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi öğrencisi olan Arda Yurtseven için sosyal medya kullanıcıları seferber oldu. İstanbul Köy Hizmetleri Anadolu Lisesi Mezunlar Derneği’nden yapılan açıklamada “Okulumuz öğrencilerinden Arda Yurtseven, Kartal Esentepe mahallesindeki evinden üzerinde gri tişört ve çantası ile siyah yol bisikleti kullanarak ayrılmış. En son Kartal civarında görülmüştür.” ifadelerine yer verildi.

Aramalar sürerken Arda Yurtseven’in cesedi bir ağaçta asılı halde bulundu. Yurtseven’in ölüm nedeniyle ilgili inceleme sürüyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.