Arda Turan, Oğlunun Eğitimi İçin Küçük Bir Servet Harcayacak

Dünyaca ünlü futbolcumuz Arda Turan, eşi Aslıhan Doğan Turan ile oğulları Hamza’nın eğitimi için küçük bir servet ödeyecek. Oğluna çok düşkün olan Turan, yıllık 70 bin TL ödeyerek Hamza’nın en iyi eğitimi almasını sağlayacak.

Galatasaray ve Barcelona gibi dünya markası takımlarda önemli pozisyonlar da ter döken ve şuan Başakşehir’de oynayan milli futbolcumuz arda Turan, oğlu Hamza için kesenin ağzını açtı. Aslıhan Doğan Turan’ın oğlu Hamza’nın eğitimi için en iyi okulları araştırdığı ve İngilizce bilen dadılarla oğlunu büyütmek istemesi üzerine Arda Turan, yıllık 70 bin TL yuva ücretini gözden çıkardı.

HAMZA’YI İNGİLİZCE BİLEN OYUN HOCALARI EĞİTİYOR

Milli futbolcu Arda Turan’ın oğlu Hamza, babasının ve annesinin ona sunduğu imkanlar ve sevgi sebebiyle şanslı bir bebeklik yaşıyor. Oğlu Hamza’nın eğitimi konusunda son derece duyarlı olan Başakşehirli futbolcu Turan, eşi Aslıhan doğan Turan’ın bulduğu ve yıllık ücreti 70 bin TL olan yuva için kayıt gününü bekliyor. Oğulları Hamza’nın eğitim alacağı bu yuva, eğitimiyle üst düzey olma niteliği taşıyor.

Yabancı dadılarla büyütülen ve dil öğrenmesi için İngiliz Oyun Hocaları tutulan Hamza bebek, anne ve babasının ilgisi ile güzel bir bebeklik geçiriyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı