Arda Bektaş LGBT Sorusuna Cevap Verdi! Yok Aşkım Mardinliyim

Türkiye'nin ilk erkek makyaj vloggerı olan Arda Bektaş, Twitter'da takipçisinin 'LGBT'li misin?' sorusuna, "Yok aşkım Mardinliyim" diyerek yanıt verdi.
Arda Bektaş LGBT Sorusuna Cevap Verdi! Yok Aşkım Mardinliyim
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Türkiye’nin ilk erkek makyaj vloggerı olan Arda Bektaş, Twitter hesabından kendisine LGBT ile ilgili soru yönelten takipçisine esprili bir cevap verdi. Bektaş, takipçisinin “LGBT’li misin?” sorusuna, “Yok aşkım Mardinliyim.” diyerek yanıt verdi.

Makyaj vloggerı Arda Bektaş, daha önce yaptığı röportajda kendisi ile ilgili samimi açıklamalarda bulunmuştu. Homofobik ve transfobik bireyler yüzünden sürekli okuldan kaçtığını belirten Bektaş, daha fazla böyle devam edemeyeceğini fark ettiğini ve tırnaklarını göstermeye başladığını belirtmişti. T 24’ten Dilara Gürcü ile yaptığı söyleşide, Gürcü’nün sorduğu “Makyaj sizin için ne ifade ediyor?” sorusunu da cevaplayan Bektaş, makyaja birçok anlam yükleyebileceğini söyledi ve “Makyaj yapmaktan keyif alıyorum, yaparken mutlu oluyorum ve kendimi daha güçlü hissediyorum. Makyajın bizler için görünürlük anlamında çok fazla yararı olacağına inanıyorum. Toplumsal cinsiyet rollerini yıkarken, bana yapılan saldırılara karşı renklerden yardım alıyorum.” ifadelerini kullandı.

Arda Bektaş LGBT Sorusuna Cevap Verdi! Yok Aşkım Mardinliyim

  • arda bektaş
  • fenomen
  • lgbt
Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.