Arctic Monkeys Biletleri Dakikalar İçinde Tükendi! Arctic Monkeys İstanbul 2022 konser ne zaman?

Arctic Monkeys biletleri satışta çıktı mı, fiyatı ne kadar? Son yılların en popüler rock gruplarından birisi olan Arctic Monkeys biletlerini satın almak isteyenler için heyecanlı bekleyiş sona erdi. Arctic Monkeys İstanbul 2022 bilet fiyatları belli oldu. Peki, Arctic Monkeys bilet fiyatı ne kadar? Arctic Monkeys biletleri satışta çıktı mı, fiyatı ne kadar? İşte konser tarihi ve bilet fiyatları.
Takip et
Arctic Monkeys Biletleri Dakikalar İçinde Tükendi! Arctic Monkeys İstanbul 2022 konser ne zaman?
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Gelecek yılın en çok beklenen etkinliklerinden birisi olan Arctic Monkeys konseri için geri sayım sürüyor. Indie Rock türünde müzik yapan ve ülkemizde de çok beğeni kazanan Arctic Monkeys; 9-10 Ağustos’ta Türkiye’ye gelecek ve Zorlu PSM Turkcell Sahnesi’nde yerini alacak.

ARCTIC MONKEYS BİLETLERİ SATIŞTA ÇIKTI MI, FİYATI NE KADAR?

Zorlu Performans Sanatları Merkezi (PSM) tarafından yapılan açıklamaya göre Arctic Monkeys konser biletleri 24 Kasım’da passo.com.tr adresinden satışa çıktı.

ARTICS MONKEY KONSERİ BİLET FİYATLARI

Arctic Monkeys, bilet fiyatları şu şekilde olacak;

Ön Satış 1. Dönem – Ayakta / Early Bird 1 – Standing Price: 418,00 TL

Ön Satış 2. Dönem – Ayakta / Early Bird 2 – Standing Price: 616,00 TL

Genel Satış – Ayakta / General Admission – Standing Price: 748,00 TL

Uzak Görüş – Oturmalı / Long Distance – Seated Price: 363,00 TL

Kısıtlı Görüş – Oturmalı / Limited View – Seated Price: 275,00 TL

ARCTIC MONKEYS BİLETLERİ SATIŞTA ÇIKTIKTAN HEMEN SONRA TÜKENDİ

9-10 Ağustos’ta Zorlu PSM’de gerçekleşmesi planlanan Arctic Monkeys konserinin biletleri satışa çıktıktan dakikalar sonra tükendi. Grubun Türkiye’deki hayranlarının merakla beklediği konserin her iki gününde biletler tüm kategorilerde tükendi.

“Do I Wanna Know?”, “R U Mine?”, “When The Sun Goes Down” şarkılarıyla global başarılara imza atan grubun İstanbul konseri biletlerinin tümü Passo online satış platformunda satışa çıktıktan dakikalar sonra satıldı. Ön satışta ayakta düzendeki biletler 418 – 616 TL’den satışa sunulurken, genel satışta 748 TL’den bilet satıldı.

Arctic Monkeys İstanbul konserinin biletlerinin karaborsa aracılığıyla 18 Bin TL’ye kadar çıkan yüksek fiyatlarla bazı sitelerde satıldığı iddia ediliyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.