Aras kago sorgulama nasıl yapılır, Aras kargo çalışıyor mu?

Kargom nerede, Aras kargo takip numaram nedir? Koronavirüs salgını sebebiyle karantina altındaki vatandaşlar e-ticaret sistemlerine yoğunluk gösteriyor. Bu durum kargo şirketlerinin normalin dışında bir yoğunluk yaşamasına sebep oldu. Peki bu yoğunluktan Aras kargo nasıl etkilendi haberimizin devamında.

Korona virüs nedeni ile vatandaşların kargo firmaları aracılığıyla ihtiyaçlarını giderme oranları oldukça yükselmiştir. Ülkemizde faaliyet veren kargo firmalarından birisi de Aras Kargo’dur. 1979’dan beri kargo dağıtımı yapan Aras Kargo 13bölge müdürlüğüne ve 825 şubeye sahip büyük bir kargo şirketidir.

Aras Kargo Takibi Nasıl Yapılır?

Aras Kargo takibi intenet sitesinden yapılmaktadır. www.araskargo.com.tr adresine giriş yaptıktan sonra Gönderi Takibine giriniz. Gönderi takibinden gönderi no ya da kargo takip numarası ile güvenlik numarasını girdikten sonra sorgulaya basınız. Açılan ekranda kargonuzun aşamaları ve nerede olduğu bilgisi yer alacaktır.

Aras kago sorgulama nasıl yapılır, Aras kargo çalışıyor mu?

Kargonuzun bulunduğu yer dışında kargo ile merak edilen bilgilerin hepsi  www.araskargo.com.tr sitesinde bulunmaktadır. Aras kargo pek çok kampanya ile indirimler düzenleyen bir markadır. İndirim kampanyalarını takip ederek kargonuzun indirimli ulaşmasını da sağlayabilirsiniz.

Aras kargo müşteri hizmetlerine ulaşmak için 444 25 52 numaralı telefonu arayarak ulaşabildiğiniz gibi intenet sitesi üstünden de Aras kargo istek ve şikayetlerinizi bildirmeniz mümkündür.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı