Aras Bulut İynemli ve Bige Önal, Bodrum’da servet değerinde tatil yaptı!

Aras Bulut İynemli ile kendisi gibi oyuncu olan sevgilisi Bige Önal Bodrum tatiline çıktı. İynemli, kendilerini görüntüleyen gazetecileri çay içmeye davet etti. İynemli'nin tatil için ödediği ücrette olay oldu.

Çukur’un yıldızı Aras Bulut İynemli, sevgilisi Bige Önal ile Bodrum’da tatil yapıyor. Oyuncu çiftten İynemli, kayaların üstünden fotoğraf çekmeye çalışan muhabirlere, “İşiniz zor dikkat edin. Gelin bari bir çay içelim” diye jest yaptı. Habertürk’ten Onur Aydın’ın haberine göre; Aras Bulut İynemli, uzun süredir beraber olduğu sevgilisi Bige Önal ile Bodrum Torba’da objektiflere takıldı.

Yakışıklı oyuncu basın mensuplarını fark edince önce şaşırdı, sonrasında gülümsedi. Öbür oyuncu arkadaşlarının aksine rahat tavırlar sergileyen İynemli, basın mensuplarına, “Gelin, bir şeyler yiyip içelim” diyerek seslendi.

Otel çalışanlarının, fotoğraf alan basın mensuplarına doğru koştuğunu gören İynemli, otel sahibine, “Sakın onlara kötü davranmayın. Lütfen rica ediyorum. Onlar işlerini yapıyor” demesi takdir topladı.

Aras Bulut İynemli, Torba’daki 5 yıldızlı otelde bir hafta konaklamak için mini bir servet harcadı. Günlük fiyatı bin euro olan otelde 7 gün konaklayacak olan meşhur çift, toplam 7 bin euro (yaklaşık 54 bin TL) ödedi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı