Arapları Coşturmaya Gidiyor!

Hiphop müziğin çılgın ismi Suudi Arabistan yolunu tuttu. Çok konuşulacak konser, 18 Temmuz'da yapılacak.

ABD’li şarkıcı Nicki Minaj, vereceği konserle gündeme oturdu. Uzun yıllar sonra muhafazakar duvarlarını yıkan Suudi Arabistan’da şimdide çok konuşulacak bir konser hazırlığı var. Küfürlü ve sert sözlerinin yanı sıra, seksi danslarıyla adından söz ettiren rap müziğin başarılı ismi, Arap halkına vereceği konsere hazırlanıyor.


Konser 18 Temmuz tarihinde yapılacak. MTV’nin canlı yayınlayacağı konserde Liam Payne de yer alacak. Konserin organizatörü Robert Quierke yaptığı açıklamada,”Minaj sosyal medyayı gün boyu aktif kullanacak. Herkes Minaj’ın Suudi Arabistan’da olduğunu görecek” ifadelerini kullandı.

ARAP HALKI MEMNUNİYETLE KARŞILIYOR

Sosyal hayata uygulanan ciddi baskılarla gündemden hiç düşmeyen Suudi Arabistan’da, Prens Selman yönetimiyle birlikte sinemalara, konserlere ve spor organizasyonlarına yol açan kapsamlı bir özgürlük adımı atılmıştı. Nüfusunun üçte ikisi 30 yaş altı gençlerden oluşan Suudi Arabistan’daki bu değişiklik ülke genelinde olumlu karşılandı. Ülkenin muhafazakar mahallelerinde ise Selman’a karşı öfke tetiklendi.

Elon Musk'tan yüzen araba

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı