Arap İşçilere Tekme Tokat Meydan Dayağı!

Kazakistan’da Araplara karşı yapılan saldırı ülke gündemine bomba gibi düştü. Atırav şehrinde bir petrol çıkarma şirketinin şantiyesi tekme tokat yapılan saldırıyla karıştı.

Edinilen bilgiye göre işçilerin çalıştığı şantiyede sürekli olarak Araplar ve Kazaklar arasında bir tartışma oluyordu. Bu atışmalar genellikle sözlü olsa da bu defa tekme tokat kavgaya dönüştü. Hatta bazı Kazak işçilerin Araplara bıçak, pala, sopa gibi darp edici aletlerle saldırdığı iddia ediliyor. Ortamın bu denli gerilmesine sebep olan ise Arap bir işçinin kazak bir kızın uygunsuz fotoğraflarını paylaşması oldu.


KAÇAMAYAN ARAPLARA TEKME TOKAT DAYAK

Arapların peşine düşen işçiler yakaladıklarını tekme tokat döverken aynı zamanda da bu anları telefonlarına kaydetti ve sosyal medyada yayınladı. Birçok Arap işçi şantiyeden kaçarak uzaklaşırken kaçamayanlar ağır şekilde darp edildi. Olayın yaşandığı şantiyenin yetkililerinden henüz resmi bir açıklama yapılmazken bölgeye çok sayıda güvenlik ekibinin sevk edildiği bildirildi.

Sosyal medya üzerinde yayınlanan darp görüntüleri ise bir kesimin tepkisini çekse de dehşet verici görüntülere destek olanların sayısı da dikkatlerden kaçmadı. Olay sonrası konuşan bazı Kazak işçiler ise Arapların bölgeden uzaklaştırılmasını istedi. Sürekli olarak gerginlik yaşanan şantiyede güvenlik güçleri vardiyalı olarak nöbet tutuyor.

Sungur videosu yayınlandı, teröristlerin korkulu rüyası olacak!

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı