Aracının Modeline Bakmayıp Drift Yaptı!

Denizli'de bir trafik magandası eski model arabası ile drift yaptı. Sürücüyü yakalayan polisler cezayı bastı.

Aracının Modeline Bakmayıp Drift Yaptı!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

Tüm uyarılara ve cezalara rağmen trafik magandaları durmak bilmiyor. Son olarak Denizli’de ortaya çıkan bir kendini bilmez trafiği alt üst etti. Eski model aracı ile şehir sokaklarında terör estiren maganda polis ekiplerini alarma geçirdi. Gelen ihbar üzerine harekete geçen ekipler sürücüyü takibe başladı. Dur ikazına uymayan maganda kaçmaya başlayınca ara sokaklarda hareketli anlar yaşandı.

Bir süre sonra bir ara sokakta araç terk edilmiş halde bulundu ve sürücüsü ortada yoktu. Polis ekipleri kısa bir aramanın ardından trafiği alt üst eden magandayı bularak aracın bulunduğu yere getirdi. Duyarsız vatandaşı uyaran polis ekipleri tam 7 bin lira ceza kesti. Aracının değerinin 7 bin lira olmadığını ve cezayı fazla bulduğunu söyleyen sürücü itiraz etse de polis ekipleri duymazdan geldi. Sürücünün ehliyeti 2 aylığına alınırken eski model araç da trafikten men edilerek çekici yardımı ile otoparka çekildi.

ARDI ARKASI KESİLMİYOR

Şehirlerinde benzer durumlarla sık sık karşılaştıklarını dile getiren emniyet güçleri vatandaşları dikkatli olmaya çağırdı. Benzer durumlarda hemen ihbar beklediklerini belirten polisler “Bu magandaların takipçisi olacağız” dedi.

Turgay Çakmakçı
turgaycakmakci@haber.com

1985 yılında Ardahan Göle'ye bağlı Köprülü Beldesi'nde dünyaya gelen Turgay Çakmakçı, İstanbul Üniversitesi İletişim Fakültesi Gazetecilik Bölümü'nden mezun olmuştur, Öğrencilik yıllarında medya sektörüne giren Çakmakçı...

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.