Arabanın Anahtarını Ameliyatla Koluna Yerleştirdi!

Amerika’da Tesla arabaya sahip olan bir kadın, anahtarı unutmaktan sıkıldığı için arabanın anahtarını ameliyatla koluna yerleştirtti.

Amerika’da Tesla arabaya sahip olan bir kadın, anahtarı unutmaktan sıkıldığı için arabanın anahtarını ameliyatla koluna yerleştirtti. Bu sayede arabanın anahtarlarını yanında taşımasına gerek kalmazken, kaybetme gibi bir problem de yaşamayacak.

Arabasını vücuduyla çalıştırabilen Amie DD isimli kadın, Tesla’nın arabayla birlikte verdiği anahtarın içini sökerek, gerekli olan parçayı çıkarttı. Daha sonra küçük bir operasyon geçiren kadın, parçayı koluna yerleştirtti. Sağlık tehdidi açısından da güvenli olabilmesi için parçanın çevresi biyopolimer ile kaplandı.

KOLUNDAKİ ŞİŞLİK ASLINDA ARABANIN ANAHTARI

Kolu ile arabasının kilidini açabilen Amie DD, tüm soru işaretleri bir kenara bırakıldığı zaman, ana amacına ulaşmış gibi gözüküyor. Yazılım mühendisi olan Amie DD, Tesla’sının anahtarını kolunda taşımayı başarıyor. Amie DD, Tesla teknisyenlerinin evine gelmeleri halinde anahtarı nasıl koluna yerleştirdiğini öğretmek istediğini belirtiyor. Amie DD’nin kolunda dışarıdan bakıldığı zaman ne olduğu anlaşılamayacak küçük bir şişlik bulunuyor.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı