Apple’ın Yeni Çıkaracağı Ürünler Hakkında Birçok Detay Paylaşıldı!

Apple’ın yaklaşmakta olan iPhone, iPad, MacBook ve AirPod modellerine ilişkin çok sayıda detay, Bloomberg’in yeni raporunda yayınlandı.

Apple’ın yeni telefon, bilgisayar ve saat modelleri için çok sayıda detay paylaşıldı. Bloomberg tarafından yayınlanan rapora göre, yeni iPhone Pro modelinde ilk kez geniş açılı lens bulunan üçlü kamera sistemi bulunacak. Yeni telefonların yanı sıra raporda, yakında çıkacak iPad’ler ve Apple saatler içinde detaylar yer alıyor. Öte yandan yeni çıkacak bir Macbook Pro için de planlar anlatılıyor. Raporda ayrıca, Apple’ın önümüzdeki yıl AirPod kulaklıklarının yanında daha küçük ve daha ucuz bir HomePod çıkaracağı bilgisi yer alıyor.

BAMBAŞKA BİR FACE ID DENEYİMİ

Rapordaki bilgilere göre, şirketin mevcut iPhone XS ve XS Max modellerinin yerini iki adet yeni iPhone Pro modeli alacak. Ayrıca şirketin yine mevcut XR modelinin yerini de henüz adı ortaya çıkmamış bir model dolduracak. iPhone 11 için raporda yer alan en dikkat çekici detay ise, şirketin yeni modelde geliştirdiği yüz tanıma sistemi. Yeni yüz tanıma sistemi, telefon masada dururken bile çalışabilecek. Yani, iPhone 11’lerde çok açılı bir Face ID sensörü ile tanışılacak.

KESİN TARİH BELİRTİLEMEDİ

Raporda yer alan ve kesin gözüyle bakılan bilgiler arasında, Apple’ın ne zaman iPad, MacBook Pro ve Apple Watch modellerini duyuracağı bilgisi yer almıyor. Fakat rapora bir görüş bölümü eklenmiş ve tüm bu modellerin 2019 yılı içerisinde tanıtılmasını bekledikleri belirtilmiş.

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı