Apple’ın iPhone 11 Serisini Ne Zaman Tanıtacağı Belli Oldu

Apple’ın iPhone 11, 11R ve 11 Max modellerini ne zaman açıklayacağına dair dolaşan dedikodular netlik kazanmaya başladı.

Apple, her yıl olduğu gibi bu yıl da bir sonraki iPhone modeli hakkında kullanıcılarını heyecanlandırmaya devam ediyor. Bu yıl da Apple, yeni modellerini ne zaman tanıtacağına dair hiçbir sır vermiyor. Üçüncü çeyrek itibariyle yüzde 12 düşen iPhone satışları da göz önüne alınırsa Apple’ın yeni modelleri için hatasız bir tanıtım süreci geçirmesi gerekiyor.


YENİ MODELLER IPHONE 11, 11R VE 11 MAX

Peki, Apple resmi olarak yeni iPhone 11, iPhone 11R ve iPhone 11 Max modellerini ne zaman tanıtacak? Şirket henüz herhangi bir etkinlik duyurusunda bulunmadı. Ancak, önceki yıllara bakıldığı zaman, Apple’ın bir sonraki iPhone serisini 10 Eylül tarihinde açıklayacağı tahmin ediliyor.

10 EYLÜL TARİHİ TAHMİN EDİLİYOR

Geçtiğimiz yedi yıl boyunca Apple, iPhone serilerini Eylül ayının ilk Pazartesi olan haftasında ya da bir sonraki haftasında tanıttı. iPhone 5 serisi 12 Eylül Çarşamba, iPhone 5S 10 Eylül Salı, iPhone 6 ve 6 Plus modelleri 9 Eylül Salı, iPhone 6S ve 6S Plus modelleri 9 Eylül Çarşamba, iPhone 7 ve 7 Plus modelleri 7 Eylül Çarşamba, iPhone 8 ve 8 Plus modelleri 12 Eylül Salı, iPhone XS ve XS Max modelleri ise 12 Eylül Çarşamba tarihlerinde duyurulmuştu. Apple’ın duyuru gün ve tarihlerine bakılacak olursa, 10 Eylül ve 11 Eylül tarihleri en kesin tarihler gibi duruyor. Yine de 10 Eylül tarihi daha net ve kesin olan gibi gözüküyor.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı