Apple’ın Giyilebilir Teknolojilerinde Satış Patlaması

Apple’ın yılın ikinci çeyreğindeki mali sonuçları açıklandı. Sonuçlara göre giyilebilir teknoloji ürünleri satışlarında büyük patlama yaşandı.

Apple’ın Giyilebilir Teknolojilerinde Satış Patlaması
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 1

Apple’ın Nisan – Mayıs – Haziran aylarını kapsayan ikinci çeyrek mali sonuçlarına göre, giyilebilir teknolojik ürünlerin satışlarında büyük yükseliş meydana geldi. 3 aylık dönemde cep telefonu satışları yüzde 12 düşüş yaşarken, giyilebilir teknolojik ürün satışları yüzde 49 artış gösterdi.

Apple’ın giyilebilir teknoloji ürünleri departmanı henüz Apple Watch ve kablosuz AirPods gibi iki üründen oluşuyor olsa da, Apple’ın bu departmana ilerleyen yıllarda büyük yatırımlar yapması bekleniyor.

APPLE’IN EN ÇOK KAZANDIRAN BÖLÜMÜ OLDU

Uzmanlar, son yıllarda giyilebilir teknoloji ürünlerinin satışlarındaki artışın Apple’ın büyüyüşünde büyük etkisi olduğunu düşünüyor. Öte yandan yatırımcılar, giyilebilir teknoloji ürünlerine yatırım yapma konusunda halen çekingenliklerini koruyor.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (1)
Demir
17 Ağustos 2019, 14:25 tarihinde yazildi

Apple ürünlerinin kalitesi belli. Satış ve satış sonrasına önem veriyorlar. Fiyatlar yüksek ama sunduğu ürün ve hizmet olarak rakipsiz.

  • Cevapla
  • 0