Apple Pencil ile Tabletler Çağ Atlıyor!

Apple Pencil'lı İpad Mini ile not almak her zamankinden daha kolay olacak.

Apple Pencil ile Tabletler Çağ Atlıyor!
  • Yazdir
  • Arttir - Azalt
  • Yorum 0

İpad Mini’ler ceket cebine veya el çantasına sığabilmesiyle taşınabilirlik, diğer büyük modellere göre ucuzluğuyla da fiyat açısından piyasaya sürüldüğü 2012 yılından bu yana herkes tarafından çok sevildi. İpad Mini şimdi de yeni bir adım attı ve Apple Pencil’ı piyasaya sürdü.

Kendisini gerçek bir kalem gibi hissettiren Apple Pencil, hem dizaynı hem de yapabilecekleriyle şimdiden oyunun kurallarını değiştirmeye başladı. Çünkü bu yeni kalem ile birlikte bir elimiz İpad Mini’yi tutarken diğer elimizle not alabiliyoruz. Bunun yanında, e-posta gönderirken, PDF’lere işaretleme yaparken ya da fotoğraflara açıklama yazarken inanılmaz bir kolaylık sağlıyor.

BU SEFER OLMUŞ

Apple Pencil ile yazılanlara link vererek ya da animasyon seçeneklerini kullanarak sunum tasarlamak artık çok kolay. Daha önce birçok marka kalem yeniliğini denedi fakat gerçek anlamda kullanılır olamadı. Apple, bu önyargıyı yıkarak, Apple Pencil’ı sevilen bir ürünü haline getirmek istiyor. İster öğrenci, ister profesyonel, ister tasarımcı olunsun Apple Pencil, her kitleye hitap edebilir olarak tasarlanmış.

Benzer Haberler
Yorum Yap
Yorumlar (0)
Henuz hic yorum yapilmamis, ilk siz yapin.