Apple, ”iOS Güncelleme” Saatini Açıkladı

Apple, 2016 yılından sonra ürettiği modeller için yapacağı güncellemenin Türkiye saatini duyurdu. Güncelleme 19 Eylül akşamı 20.00'da yapılacak.

Apple, 2016 yılından sonra ürettiği modeller için yapacağı güncellemenin tarihini ve saatini açıkladı. 2016 yılından önce üretilen modellerin güncelleme alamayacağını açıklayan Apple, 2016 öncesi modellerin yeni güncellemeyle desteklenmemesinin kapasiteyle alakalı olduğunu açıklamıştı.

APPLE, HANGİ MODELLERE GÜNCELLEME VERECEK?

iPhone 11’in piyasaya çıkması ile birlikte merak edilen yeni güncellemenin ne tür yenilikler içereceği en çok merak edilen konulardan bir tanesi. Güncelleme alacak modelleri,  iPhone 11, iPhone 11 Pro, iPhone Pro Max, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone XR, iPhone iPhone X, iPhone 8 Plus, iPhone 8, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone 6s Plus, iPhone 6s ve iPhone 6 Plus oalrak belirleyen Apple, bu modellerden önce üretilen modellere güncelleme sunmayacaklarını açıkladı.

HANGİ MODELLERE GÜNCELLEME GELMEYECEK?

iOS 13’ün 19 Eylül Akşamı saat 20.00’de güncelleme ile geleceğini açıklayan Apple, bu güncellemenin 2016 öncesinde üretilen modellerde olmayacağını açıkladı. Güncelleme almayacak modeller şöyle : iPhone 6, iPhone 5s ve iPhone SE olarak açıklandı.

'Cevap kağıdım sosyal mesafeyi korudu' diyen öğrenci herkesi güldürdü

Benzer Haberler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu
Kapalı